Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında bebişci tarafından paylaşıldı.

1. bebişci

bebişci Yeni Üye

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen

2. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü

aşılamamın 10.günü ve göğüs uçlarımda hassasiyet söz konusu. ve adet günüm yaklaştığı içinmi bilmem kasıklarım ağrıyo :((((

3. Kayıtsız Üyereyhan

Kayıtsız Üyereyhan Forum Okuru

aşılama
    benimde 3.günüm bendede gaz oluyor göğüs uçlarında hassasiyet var bakalım ne olur

4. esinöztürk

esinöztürk Forum Okuru

Ben aşılama olduğumdan beri kasık ve bel ağrısı çekiyorum. Bugün 7. günüm. Progestan kullanıyorum acaba onun etkisi mi? yoksa tutmadı mı? Offf sonuca daha çok var

Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğumdan sonra vücutta olan değişiklikler

Doğumdan sonra gebelikte büyümüş olan rahim yavaş yavaş küçülmeye başlar. Bu amaçla da sık sık kasılır. Annenin kırkı çıktığında rahim tümüyle eski haline dönmüş olacaktır. Bebeği emzirmek bu sürecin hızlanmasına yardım eder. Kasılmalar fazla olabilir ve rahatsız edebilir, ama birkaç gün içinde azalacaktır. Doğum sonrası ilk günlerde kanlı, miktarı fazla bir adet kanaması gibi, sonra pembe,...
  2. Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Aşılama yaptırdıktan sonra hamile kaldıysanız bizimle belirtileri, bebeğin rahme yerleşirken ki kanama durumlarını, yaşadıklarınızı herşeyi anlatabilirsiniz. Üstelik bunları anlatırken diğer sizin durumunuzdaki kadınlara yardımcı olacaksınız. Bunları bizlerle paylaşırken üye olmanıza gerek yok. Hemen sayfanın altından hamile kalan meleklerimizden bu konu yada konularla ilgili yaşadıklarını ve...
  3. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama aşılamadan kaç gün sonra test yapılır
  4. Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

aşılamadan sonra gebelik testi ne zaman yapılır,aşılamadan sonra gebelik ne zaman belli olur,aşılamadan sonra gebelik belirtileri,aşılamadan sonra hamikle olduğumu nasıl anlarım,aşılama hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza danışmanız...
  5. Aşılamadan Sonra Bebeği Ne zaman Ultrasonda görürüm?

aşılamadan sonra bebek ne zaman ultrasonda görülür,aşılama sonrası gebelik ne zaman anlaşılır,aşılama sonrası gebelik teşhisi,aşılamadan sonra gebelik belirtisi,aşılama sonrası hamilelik ne zaman belli olur Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aşılama sonrası kasık ağrısı

,
  2. aşılamadan sonra hamilelik belirtileri

,
  3. aşılamadan sonra

,
  4. aşılamadan sonra halsizlik,
  5. aşılamadan sonra adet ağrısı,
  6. aşılamadan sonra memede hassasiyet,
  7. aşılamadan sonra nasıl anlarım gebeligi,