Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Etiketler : Aşılamadan sonra kanama, yerleşme kanaması nedir kaç gün sürer ?
    aşılama yaptıran yada yaptırmak üzere olup buna karar veren arkadaşlarımız. Lütfen bu başlık altından aşılama sürecinde karşılaştığınız tüm belirtileri ve sizde ne gibi bir değişiklik olduğunu, sizin gibi aşılama yöntemi yaptıran meleklerle paylaşınız.

Üyelerimizin bizlere bildirdiği ne gibi belirtilerin olduğunu aşağıda sizler için yazıyoruz meleklerim.

Aşılamadan Sonra gebelik Belirtileri

1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı
    2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar
    3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali
    4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor
    5- Mide Bulantısı
    6- İştahın açılması

Yukarıdaki durumlardan başka aşılama yaptırıpta belirtisi olan meleklerimizin ve misafirlerimizin, diğer aşılama yaptıran üyelerimizi rahatlatmak ve bilgilendirmek adına bu konuya yazmalarını rica ediyoruz.

Aşılama yöntemi ne zaman belli oluyor diye soruyorsanız ancak 15 gün süresinde aşılama yönteminde hamile kalıp kalmadığınız belli oluyor. Birbuçak ay gibi bir süreden sonra ise mide bulantısı gibi durumlar oluyor. Aşılamada gebe kaldığınızı kan testi yöndemiyle net öğrenebilirsiniz. İdrar testleri genelde yanlış sonuç veriyor bilginiz olsun arkadaşlarım.
    2 kişi bunu beğendi.
  2. ben 17.gündeyim kasık ağrısı,gaz var göğüslerim şiş ve dokununca hafif acıyoo iştahım açıldı ve 2 gecedir midem bulanıyoo akıntım oluyordu önceden şimdi de var ama kokusuz .2 gündür hafif baş dönmesi var abartıyormuyum bilmiyorum ilk aşılamam buu takıntılı olmaya başladım değil oldum adet günüme 3 gün var bilmiyorum hakkımızda hayırlısı yardımcı olurmusunuz lütfen çok kuruyorum bunlar ne demek şimdiden teşekkürler
    Bebegmolsun bunu beğendi.
  3. ben 17.gündeyim kasık ağrısı,gaz var göğüslerim şiş ve dokununca hafif acıyoo iştahım açıldı ve 2 gecedir midem bulanıyoo akıntım oluyordu önceden şimdi de var ama kokusuz .2 gündür hafif baş dönmesi var abartıyormuyum bilmiyorum ilk aşılamam buu takıntılı olmaya başladım değil oldum adet günüme 3 gün var bilmiyorum hakkımızda hayırlısı yardımcı olurmusunuz lütfen çok kuruyorum bunlar ne demek şimdiden teşekkürler
  4. merhabalar bende aşılma yaptırmayı düşünüyorum tecbüreli olan anlatabilirmi hatice sorun neydi neden aşıla yaptırdın ögrenebilirmiyim sakıncası yoksa ben de dış gebelik gecirdim 2yıldır da hamile kalamıyortum klomen kullandım ama faydasını görmedim aşılamaya karar verdik hakkımızda hayırlısı olsun....
  5. benim eşimden kaynaklanan bi sorundu sperm az ve kalitesizidi gerçi son aylarda yükseldi ama biz aşılama yolunu seçtik fakat ilk aşılamamı 6 ekimde olum düne kadar umudum vardı ama gece adet görmeye başladım.. malesef tutmadı aşılama şansı en fazla %15 o yüzden çok umutla başlamadım bu işe ama çapa da yapıyorum ben tedavimi 3 kere aşılama yapmak zorundayım ki tüp Bebek e geçebilelim bakalım p.tesi gidicem yeniden ne diycekler ...sanırım 2.aşılamamı yaomak için ilaç başlıycam ama sen aşılama dene bence yaşın kaç bu arada...allah hepimizin için hayırlısın nasip eder albatteki alıcaz kucağımıza allahın izniyle ama sabır sabır sabır daha yolun başındayız savgiler
  6. merhaba,benimde ilk aşılamam tutmadı, 7 aralık ta 2. ciyi yaptırdık, 2 hafta sonra belli olacak bakalım bekliyoruz merakla
  7. inş tutar zuzu rabbim emeginizin karsılıgını versın
  8. Merhaba arkadaşlar

ben tam 2 yıldır deniyorum normal yollarla,gebelik olmadı. 28.12 de ilk aşılamamı yaptırdım o zamandan beri de çok güzel kendimi korudum evde iş bile yapmıyorum. günler geçmiyor 12. günde yanı 9 ocakta kan testinde görebiliriz dedi doktorum. ama o 12 gün geçmek bilmiyor. fazla ayakta kaldığımda kasıklarımda hafif sancı oluyor. mide bulantısı var acaba bu kadar erken bulantı olabilirmi.
    Ayrıca gaz var inanılmaz derecede. benim hayatımda olmadı gaz sorunum karnım şiş geziyorum şuan acaba hareketsizliktenmi.

Umarım tutmuştur bir daha denemek zorunda kalmam çünkü bekleme süreci çok stresli.

Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
  9. hatice merhaba bende uzun 3 yıldır tedavi görüyorum ve bu ay 16 sında aşılama yaptırdım 6 gün geçti bendede aynı belirtiler var acaba hamile kaldınmı arkadaşım gerçi 2011 senesinde yazmışsın ama bilgi verirsen sevinirim

10. merhabalar.. bizde yaklaşık 1,5 yıldır normal yoldan Bebek sahibi olmak istiyoruz ama olmadı. 13 temmuz da ilk aşılamam yapıldı. aşırı şekilde şişlik kasık ağrıları, uzun süre ayakta kalınca bel ağrıları ve ağrılar.. göğüslerim normalin iki katı oldu ve çok hassaslaştı.. okuduğum yorumlardan anlıyorum ki bu belirtiler herkeste var.. peki yaa sonuç???? hamile olacak mıyım? yoksa :((((

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aşılamadan sonra gebelik belirtileri

,
  2. aşılamadan sonra hamilelik belirtileri

,
  3. aşılamadan sonra kasık ağrısı

,
  4. aşılama sonrası gebelik belirtileri,
  5. aşılamada hamilelik belirtileri,
  6. aşılama sonrası kasık ağrısı,
  7. aşılamadan sonra,