Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

AŞILAMADAN SONRA KANAMA, YERLEŞME KANAMASI KAÇ GÜN SÜRER

Aşılama yaptıran yada yaptırmak üzere olup buna karar veren arkadaşlarımız. Lütfen bu başlık altından aşılama sürecinde nelerle karşılaştınız hangi belirtileri yaşadınız ve sizlerde ne gibi değişiklik oldu ise lütfen bizlere yazınız

Üyelerimizin bizlere bildirdiği ne gibi belirtilerin olduğunu anlattılar bizler de sizler için yazıyarozu.

AŞILAMADAN SONRA GEBELİK BELİRTİLERİ ŞUNLARDIR :

• 1-Sarı renkte yada değişik renklerde aşırı akıntı yaşanması.
  • 2- Karında karın bölgesinde adet olacakmışım gibi ağrılar.
  • 3-Belde ve sırt bölgesinde aşırı ağrılar bunun yanı sıra sinirlilik durumu
  • 4- Göğüslerde iğne iğne batma ve sızlama belirtileri.
  • 5- Mide Bulantısının ortaya çıkması
  • 6- İştahın aniden açılması canın her şeyi çekmesi.
  • 7- Aşırı derecede yorgunluk ve uyku uyuma isteği

asilama%20yontemi-1c4.jpg

Yukarıda sizler için yazmış olduğumuz durumlardan başka şekilde belirtisi olan diğer misafir ve anne adayı olduğunu düşünen meleklerimizden bu konuya üstelik kayıt olmadan yazmalarını rica ediyoruz.
aşılama yaptıranlar.jpg

Aşılama yöntemi ile hamilelik ne zaman belli oluyor diye kafanızda bir soru var biliyoruz. Buna açıklık getirmek adına bu belirtilerin 15 gün içinde ortaya çıktığını söylememiz gerekiyor. Aşılama yöntemi ile de hamile kalıp kalmadığınızı yine testler yaparak öğrenebilirsiniz.
Gebelik testini evde doğru şekilde yaparak bunu öğrenebileceğiniz gibi, kandan , yapılan beta hcg hamilelik testi ile de yüzde yüz ve kesinlikle hatasız öğrenme şansınız var. Bizler sizlere bu yöntemi tavsiye ediyoruz.

Son düzenleme:
ben 17.gündeyim kasık ağrısı,gaz var göğüslerim şiş ve dokununca hafif acıyoo iştahım açıldı ve 2 gecedir midem bulanıyoo akıntım oluyordu önceden şimdi de var ama kokusuz .2 gündür hafif baş dönmesi var abartıyormuyum bilmiyorum ilk aşılamam buu takıntılı olmaya başladım değil oldum adet günüme 3 gün var bilmiyorum hakkımızda hayırlısı yardımcı olurmusunuz lütfen çok kuruyorum bunlar ne demek şimdiden teşekkürler

ben 17.gündeyim kasık ağrısı,gaz var göğüslerim şiş ve dokununca hafif acıyoo iştahım açıldı ve 2 gecedir midem bulanıyoo akıntım oluyordu önceden şimdi de var ama kokusuz .2 gündür hafif baş dönmesi var abartıyormuyum bilmiyorum ilk aşılamam buu takıntılı olmaya başladım değil oldum adet günüme 3 gün var bilmiyorum hakkımızda hayırlısı yardımcı olurmusunuz lütfen çok kuruyorum bunlar ne demek şimdiden teşekkürler

merhabalar bende aşılma yaptırmayı düşünüyorum tecbüreli olan anlatabilirmi hatice sorun neydi neden aşıla yaptırdın ögrenebilirmiyim sakıncası yoksa ben de dış gebelik gecirdim 2yıldır da hamile kalamıyortum klomen kullandım ama faydasını görmedim aşılamaya karar verdik hakkımızda hayırlısı olsun....

merhabalar bende aşılma yaptırmayı düşünüyorum tecbüreli olan anlatabilirmi hatice sorun neydi neden aşıla yaptırdın ögrenebilirmiyim sakıncası yoksa ben de dış gebelik gecirdim 2yıldır da hamile kalamıyortum klomen kullandım ama faydasını görmedim aşılamaya karar verdik hakkımızda hayırlısı olsun....
benim eşimden kaynaklanan bi sorundu sperm az ve kalitesizidi gerçi son aylarda yükseldi ama biz aşılama yolunu seçtik fakat ilk aşılamamı 6 ekimde olum düne kadar umudum vardı ama gece adet görmeye başladım.. malesef tutmadı aşılama şansı en fazla %15 o yüzden çok umutla başlamadım bu işe ama çapa da yapıyorum ben tedavimi 3 kere aşılama yapmak zorundayım ki tüp bebek e geçebilelim bakalım p.tesi gidicem yeniden ne diycekler ...sanırım 2.aşılamamı yaomak için ilaç başlıycam ama sen aşılama dene bence yaşın kaç bu arada...allah hepimizin için hayırlısın nasip eder albatteki alıcaz kucağımıza allahın izniyle ama sabır sabır sabır daha yolun başındayız savgiler

Merhaba arkadaşlar

ben tam 2 yıldır deniyorum normal yollarla,gebelik olmadı. 28.12 de ilk aşılamamı yaptırdım o zamandan beri de çok güzel kendimi korudum evde iş bile yapmıyorum. günler geçmiyor 12. günde yanı 9 ocakta kan testinde görebiliriz dedi doktorum. ama o 12 gün geçmek bilmiyor. fazla ayakta kaldığımda kasıklarımda hafif sancı oluyor. mide bulantısı var acaba bu kadar erken bulantı olabilirmi.
Ayrıca gaz var inanılmaz derecede. benim hayatımda olmadı gaz sorunum karnım şiş geziyorum şuan acaba hareketsizliktenmi.

Umarım tutmuştur bir daha denemek zorunda kalmam çünkü bekleme süreci çok stresli.

Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

hatice merhaba bende uzun 3 yıldır tedavi görüyorum ve bu ay 16 sında aşılama yaptırdım 6 gün geçti bendede aynı belirtiler var acaba hamile kaldınmı arkadaşım gerçi 2011 senesinde yazmışsın ama bilgi verirsen sevinirim

merhabalar.. bizde yaklaşık 1,5 yıldır normal yoldan bebek sahibi olmak istiyoruz ama olmadı. 13 temmuz da ilk aşılamam yapıldı. aşırı şekilde şişlik kasık ağrıları, uzun süre ayakta kalınca bel ağrıları ve ağrılar.. göğüslerim normalin iki katı oldu ve çok hassaslaştı.. okuduğum yorumlardan anlıyorum ki bu belirtiler herkeste var.. peki yaa sonuç???? hamile olacak mıyım? yoksa :((((

Geri