Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

mrb arkadaslar ben aranızda yenıyım ben 5 yıllık evlıyım ve ben pko var esımde sorun yok gonal ignesi ile bundan 4 yıl once ıkız bebeklerım olmustu ama ne yazıkkı 5 aylıkken dustu sonra ara verdık ve 3 yıl once yıne gonal f ıgnesı ıle asılama yaptı doktorum ılk asılamamdı oda tuttu ve 11 haftalıkken karnımda ölmus ve yıne yıkıldım ara verdım sımdı ıse tekrar gonal f ıgnesı kullandım tekrar asılama yaptık 1 hafta oldu yıne umutla bekleyısteyım goguslerım cok agrıyor bırde basım donuyor baska belırtı yok tutmusmudur dıye dusunuorum ama sonradan da ALLAH buyuktur dıorum kendımı tesellı edıorum benım hıkayem bu arkadaslar yorumlarınızı beklıorum bu arada yasım 21

merhaba hanımlar bende ağustoa 12 de ilk aşılamamı yaptırdım polikistikoverim malesef eşimde bi sorun yok adet tarihim 29 ağustos sanırım ilk aşılamalar pek tutumuyor ama yinede umud ediyorum şuan hiç bir belirtim yok zaten daha çok erken heralde kız kardeşim de aşılama oldu ama malesef onunkide tutmadı ama sonrakia ay kendiliğinden hamile kaldı hemde ikiz şu anda 5 aylık aşılamadan sonrada ilaçların etkisi devam ediyormuş doktoru oyüzden ikiz olduğunu söylemiş
neyse allah isten herkese sağlıklı bebekler versin

Selam Arkadaşlar aşılamanın 5. Günü adet ağrılarım dışımda sol tarafımda belime doğru inanılmaz bir ağrı var ama adet ağrısı gibi değil çok şiddetli lütfen yardım edin çok ağrım var

mrb ben 3,5 yıldır evliyim 21 aydır uğraşıyoruz ama hamile kalamıyorum iki tane sağda ve sol kasığımda yaklaşık 5 cmlik çikolata kistlerim var bu etkiliyo hamileliğimi 7 eylül cumartesi ilk aşılama deneyimimi yaşadım aşılamadan 3 gün sonra vücüd sıcaklığım yükseldi sol kasığıma ara ara batma oluyor gögüslerim hassaslaştı acaba hamilemiyim?:(deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim

Selam arkadaslar ben de yeniyim insallah beni kobul edersiniz araniza arkadaslar ben 20.09 da asilama yaptirdim bugun 5.gunum ama hic bir agrim yok tabiki bende cogu insan gibi umutsuzum ya lutfen bana cevap verirmisiniz sizin agrilariniz kacinci gunde basladi benim durumum normalmi acaba cvp yazin lutfen

hoşgeldin aramıza eslem. bence belirti beklemen için daha çok erken. aşılama olmadım henüz bir bebeğimde yok ancak gebelik belirtisi yaşamak için adet tarihinin geçmesi veya yaklaşmış olması gerekir. bazı insalarda hiç belirti yaşamayabiliyormuş. bir de umutsuz olma dua et ve bekle umarım bebeğin gelir :)

ARKADAŞLAR BENDE İLK AŞILAMA YAPTIRANLARDANIM SORUN 15 AYLIK EVLİYİM CİNSEL İLİŞKİYE GİREMİYORUM İKİMİZİNDE HER TEST İYİ ÇIKTI BUGUN 4GÜNÜM KASIK AGRIM AKINTIM VAR WCYEDE SIK SIK ÇIKIYORUM TUTTUMU NE DERSİNİZ

ben 12 kasmda aşılama oldum 13 kasm akşamına kadar kanamam oldu kan sulandırıcıda kullanıyrm o yzden sanırım ama adet gb değilde az az oldu siyah kahverenfi sonra kesildi ara ara kramp şeklinde ağrlarım oluyo ve karnım gaz dolu gb belim ağrıyo daha 2 gün oldu ama akıntımda war progesteron folbiol kullanıyrm sizce tutarmı daha önceden kendiliğinden 2 kez hamile kaldım kan pıhtılaşmam oldğu için düşük oldu aşılaması tutupta belirtisi olanlar yardm lütfen

arkadaşlar bende 15 kasım da ilk aşılama yaptırdım ve yarın 10 gün eşim ve bende gözüken bir sorun yok bendede bu arada gaz çok oldu kasıklarım ağrıyor adet gelecekmiş gibi ağrımaya başladı adetime az kaldı ve gögüslerimde hafif şişmeler oluştu aklım karışık yorumlara bakınca bir tutacak diye seviniyorum bir tutmayacak die üzülüyorum çok zor beklemek ALLAH herkesin hakkında hayırlısını versin (Amin)

Geri