Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Canm ben burda devletten yararlanamam diye ozelde yaptirdim yoksa bende devlette yaptiracaktm ... bende de gogus agris war ewette ben adet onceside boyle oluyorm uani neye yoracagimi bilemedm... akinti desen war gibi lavaboya gidiyorm birsey yok bir sey anlamadm bu isten kiz seninki sanki hamileleik belirtileei sancinda yok allahim sana nasip etsin ins.

Canm ben burda devletten yararlanamam diye ozelde yaptirdim yoksa bende devlette yaptiracaktm ... bende de gogus agris war ewette ben adet onceside boyle oluyorm uani neye yoracagimi bilemedm... akinti desen war gibi lavaboya gidiyorm birsey yok bir sey anlamadm bu isten kiz seninki sanki hamileleik belirtileei sancinda yok allahim sana nasip etsin ins.
hayırlısı olsun canım yaa genelde ben adat olmadan 1 hafta önce acayip kaşıntı olur özel bölgemde ama şimdi yok evlendikten sonra bende adet olmadan önceki kasık bel agrılarım gitti normalde çok kötü olurdum canım bende devletten yararlanamıyorum aşılama ücreti 200 civarı ilaçlar hariç

Kizlar ben bu ayda aşılama yaptryrm yarın kan tahlili vericem ne zaman yapılacaklar vercek doktr ilk aşılamam da sancilarim olurdu göbekten yaptığım ignelerden sonra şimdi ne ağrı var ne bişe bakalım hayırlısı yine umudum yok ama kısmet bu kez aldırış etmiyorum bile Rabbim zamanını bilior ins hayırlı vakitte verecek hepimize bir evlat

Krkr acaba ilk yaptigin acilamada neler oldu yanu sancin oldu mu yada akinti ... ne bileyim yani simdi ile onceki asilama arasindaki farklari yazarmisn lutfen... bu arada allah sanada nasip etsin ins.

Geri