gebe
  1. hopeful

hopeful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

aşılamaya giden süreçte deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında hopeful tarafından paylaşıldı.

benim durumum yumurtalıklarımın gelişmediğini öğrendiğim gün başladı.doktor yeni evli çiftlerde 1 sene kendi haline bırakabiliyoruz dedi ama içim buna razı gelmedi hemen tedaviye başlamak istedim.daha sonra sprem testi yaptırdık eşime onda da bazı problemler çıktı ve aşılama tedavisi uygulanıcak dedi.sonra rahim filmi çektirdim şükür ki tüplerimde bir sorun yok.1 kutu günde 2 kez olmak üzere klomen kullandım ve glukofen kullanıyorum halen.fakat salı günü gittiğimde yumurtalıklarımın büyümedğini öğrendiğimde çok üzüldüm birde rahim zarım çok inceymiş bunun için bant kullanıyorum.çarşamba günü tekrar gidicem umarım yumurtalarım büyümüştür kasıklarımda batmalar şeklinde ağrılar oluyor.sanki her aşamada bir engel çıkıyor önüme çok kararmsarım umutlu olmaya çalışıyorum ama aranızda benden önce yol katetmiş olanlar varsa yardımcı olabilirlermi acaba...:ebebek:

SadmiN bunu beğendi.
  2. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba allah kolaylik versin ve allah yardimcin olsun kasiklarindaki agrilar yumurtalar büyürken oluyor insallah bi terslik cikmaz bende tüp bebek tedavisi yaptiriyorum.

3. hopeful

hopeful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ay inşallah allah isteyen herkesin gönlüne göre versinn bunu duymak bile yetti çok sevindim :) hadi inşallah bebişlerine kavuşursun sende Allahım bu güzel duygyuyu bizlerede yaşamayı nasip eder

4. melikesu

melikesu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende asilama olmustum batma agilai bene yasdim insallah bebislerimize kausuruz kisa zamanda

5. hopeful

hopeful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah inşallahh :) dün kontrole gittim yumurtalarım büyümemiş ama rahim zarım kalınlaşmış pazartesi tekrar gidicez bakalım

6. elifnaz06

elifnaz06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende 3 ay klomen kullandım olmadı bu ay adet olmayı bekliyorum sonra iğne tedavisi ve aşılama olacak hiç bir sorunumuz yok ama olmuyor işte olmayınca olmuyor çok üzgünüm :(

SadmiN bunu beğendi.
  7. hopeful

hopeful Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam elifnaz , zamanı değilmiş demek ki diye düşünmeliyiz yoksa insan çok umutsuzluğa kapılıyor kendimden biliyorum.benimde bu ay klomen kullandım yumurtalarım büyümedi 11 mm de kaldı önümüzdeki ay klomen sayısını 3 e çıkartıcaz olmadı iğnelere başlanıcak Allah büyük o en hayırlı zamanda bize bebeişlerimize kavuşturucak inşallah sen yeterkii olumlu ol

aşılamaya giden süreçte deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

tüpbebek anneleri tecrübelerinizi paylaşır mısınız??

güzel melişlerimizin arasında tüpbebek annelerimiz de muhakkak vardır..o tatlı güzel annelerimizden tecrübelerini bizimle paylaşmalarını istiyorum..örneğin kaçıncı denemelerinde gebe kaldıkları*hazırlanırken neler yaşadıkları*kaç ay istirahat etmek zorunda kaldıkları*hamilelik boyunca neler yaşadıkları vs.artık gönlünüzden ne koparsa..hadi melişlerim bekliyoruz..
  2. Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Aşılamadan sonraki süreçte gebelik belirtileri ve seyri nasıl olmakta ?

Etiketler : Aşılamadan sonra kanama, yerleşme kanaması nedir kaç gün sürer ? Aşılama yaptıran yada yaptırmak üzere olup buna karar veren arkadaşlarımız. Lütfen bu başlık altından aşılama sürecinde karşılaştığınız tüm belirtileri ve sizde ne gibi bir değişiklik olduğunu, sizin gibi aşılama yöntemi yaptıran meleklerle paylaşınız. Üyelerimizin bizlere bildirdiği ne gibi belirtilerin olduğunu...
  3. Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Selamlar arkadaşlar. Lütfen bana Abdülkadir Geylani Hazretlerinin söylediği sözlerden bildiklerinizi yazar mısınız.Çok memnun olurum.
  4. yılbaşı menüleri paylaşır mısınız 2013

yılbaşı menüleri paylaşır mısınız 2013

2013 yılbaşı gecesi sanırım misafirlerim olacak ve şimdiden menü ayarlamaya çalışıyorum.Daha karar veremedim ve fikirlerinizi bekliyorum :)
  5. lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız :(

merhaba kızlar benim uzun bir zamandır hayatımda kimse yoktu.hep aşkı aradım.sonunda buldum.yeni tanıştık üç hafta kadar önce.her şey cok güzel başladı rüya gibi saf temiz.fakat aramızda 6 yas kadar bir fark var(benden küçük) bana olan ilgisi sevgisi bunlardan süphem yok samimi olduğunu hissediyorum.fakat iki seferdir sürekli evlilik mevzusunu acıyor.evlenmenin onun için erken olduğunu...

Sayfayı Paylaş