gebe
  1. fatos1001

fatos1001 Forum Okuru

aşılanma yaptırdım bakarmısınız lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında fatos1001 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar 05.10 da aşılanma yaptırdık bugun 11. gün ama bende hiç belirti yok doktorum da hiç bir test falan istemedi ne yapsam ki ben beklemem mi gerekli ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, Yaptırılan aşılama her defasında tutacak diye birşey yok. Doktorunuzun size test önermemesinin sebebi ise, dediğiniz üzere belirttiğiniz üzere sizde hamişliğin belirtilerinin olmamasından kaynaklanıyordur. bu sorunuzu en iyi doktorunuz cevaplandırabilir. Yani hamiş değilseniz bir dahaki sefere deyip, ümidinizi yitirmeden yeniden aşılama yaptırmanız gerekmektedir. Saygılar.

3. hatice_hg

hatice_hg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ayın 6 de yaptırdım ilk aşılamamı bekliyorum halen adetimi bekliycem ben ..bence sende öyle yap 10 geçersede doktoruna başvur sabır biraz daha sabır eğer test yaptıysan banada bi yaz .merak ederim umarım ikimizinkide tutmuştur alırız sağlıklı sıhatli kollarımıza

aşılanma yaptırdım bakarmısınız lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakarmısınız?

bakarmısınız?

Türkiye Genelinde MEB Halk Eğitim Merkezlerinde verilen bir sanat dalından derlenmiş eserleri sunuyorum. Tamamen Pamuk ve Kitre adı verilen bir yapışkan ile her biri haftalar süren uğraşlar sonucu el emeği ve göz nuruyla yapılmış olup oldukça değerli eserlerdir. Kitre Bebeklerden Örnekler (Folklorik Bebekler): Ağanın Kızı ile Rençber Mehmet (Türkiye 1.si olmuş Eser) Ormandan Dönüş Yufka...
  2. bakarmısınız ?

bakarmısınız ?

ben neden rep veremiyorum...yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden çok teşekkürler...
  3. bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

bu testten birşey anlamadım bakarmısınız lütfen ?

gebelik testi yaptım yaklaşık 1 saattır bu şekilde acaba testmi bozuk ?
  4. bakarmısınız

bakarmısınız

Slm eşimin adeti gecikti demin kustu karnı ağrıyor test yaptık silik çızgi çıktını söylüyor bu ne anlama geliyor hamilemi acaba ?
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş