gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

asiler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ayla beni seviyormu

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aylaya sorarsan cevap verebilir belki :) Ama bu sorunun cevabı bizde yok :)

asiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asida

asida

MALZEMELER 1 kg toz şeker 300 gr tereyağı ½ kg buğday nişastası ½ su bardağı üzüm pekmezi 1 su bardağı ceviz içi 4 ½ su bardağı su HAZIRLANIŞI Nişastayı soğuk suda eritin ve bir kaba alın. Üzerine kızgın tereyağı dökün. Sararana kadar da kavurun. Başka bir tencerede suyu kaynatın, içine pekmez, şeker ve kavrulan nişastayı ekleyin. Sürekli karıştırın, göz göz olunca içine iri dövülen cevizleri...
  2. asi nedir?

asi nedir?

asi nedir kısaca aşı nedir aşı kısaca kısa asi nedir? İnsan ve hayvanlarda hastalık yapma yeteneğinde olan virüs, bakteri v.s. mikropların hastalık yapma karakterlerinden arındırılarak yada bazı mikropların salgıladığı zehirlerin etkisinin ortadan kaldırarak sağlam kişilere verilmesi için geliştirilen biolojik maddelere aşı denilmektedir. Aşı, kişileri hastalıklardan ve onun kötü...
  3. Asi Gifleri[aktif] Asi Dizisi Gifleri

Asi Gifleri[aktif] Asi Dizisi Gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Asi yüreğimin masum sevdası

Asi yüreğimin masum sevdası

ben masum kadınları severim Yaziyorum seni , butun senli cumlelerime… Asi yuregimin masum sevdasi korkmuyorum seni sevmekten..! Uzakligin korkutmuyor beni.. Yanimda ol diye sevmedim seni.. Seni yasadigim icin seviyorum seni… Itirazim yok seviyorum seni korkucuzca.. Ölumu goze almiscasina.. Sorulacak butun suallere aldiris etmeden.. Gunahin bedeline inat...
  5. kartanesi,uysal asi

kartanesi,uysal asi

canlarım nice mutlu yıllara hep mutlu olmanız dilegiyle

Sayfayı Paylaş