gebe
  1. Nagiş2016

Nagiş2016 Forum Okuru

Asilmada 11.gunum

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında Nagiş2016 tarafından paylaşıldı.

Aşılama da 11.günüm adetime dört gün var ne karin ağrısı ne de herhangi birşey hissetmiyorum asilamam tutmusmudur yada birşey hissetmiyorum bebis yok mu yaptıranlar lütfen yardim edin..

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , boşuna stres yapmayın.Belirti olucak diye bir kural yok.Size önerilen tarihte test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Asilmada 11.gunum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gine

gine

Gine Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, Gine Bissau ile Sierra Leone arasında yer alır. Coğrafi konumu: 11 00 Kuzey enlemi, 10 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 245,857 km² Sınırları: toplam: 3,399 km sınır komşuları: Fildişi sahili 610 km, Gine Bissau 386 km, Liberya 563 km, Mali 858 km, Senegal 330 km, Sierra Leone 652 km Sahil...
  2. Tahıl ve baklagiller günde 6-11 porsiyon

Tahıl ve baklagiller günde 6-11 porsiyon

tahıllar ve baklagiller tahıllar ve baklagillerin faydaları baklagiller faydaları baklagillerin tahılların Tahıllar (buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, pirinç, darı, soya) ve baklagiller (bakla, kuru fasulye ve bezelye) bebeğin gelişen bedeninin her bölgesi için gerekli olan B vitamini ve başka besinleri içerir. Bu yoğunlaştırılmış karışık karbonhidratlar, gebelikte çok önemli olduğu...
  3. DiaSa'da 11-24 Haziran P&G Kampanyası

DiaSa'da 11-24 Haziran P&G Kampanyası

diasa, 11-24 haziran, 2011, p&g kampanyası, fırsatlar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, DiaSa mağazalarında P&G kampanyası sizleri bekliyor! 11 Haziran - 24 Haziran 2011 tarihleri arasında DiaSA'da, kampanyaya katılan P&G markalarından 20 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar Orkid Ultra Eko Paket 2x10 veya Gillette Blue 3 kazanıyor ... Kampanyaya katılan...
  4. transferimin 11 günü bacaklarımda

transferimin 11 günü bacaklarımda

slm.bugün transferimin 11 günü bacaklarımda fena kasılmalar var ..ne yapmam lazımm..
  5. Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor

Bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor

Selam kızlar bebeğim 11 aylık günde en az 3 kere kakasını yapıyor.dr sordum bazı bebekler kakasını günde 5 kere bile yapar 1 yaşından sonra düzelir dedi ama yinede korkuyorum kilo almamasının nedeni bu olabilir mi?

Sayfayı Paylaş