gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi Eskiden çok kolaydı, toz pembe hayaldı
    Sonra acı günler, acı dersler öğrettı
    Aşk dostum değilmiş, dostum zannetmiştim
    Kaç kere oldu, halen öğrenmedim

Ey gidi günler, günler geldi geçtı
    Gönlümdeki acın silinmedi

Eskiden çok kolaydı, tekrar aşık olmak
    Sonra acı günler, şimdi çok zor inanmak
    Aşk neymiş öğrendim, bir oyundan ileri
    Kaç kere oynadım, birden herşey gitti

Bunca yıllar, yüzünü görmedim
    Hatıralar, kendimden gizledim, sakın kalbim görmesin

Yıllar gelir geçer, bunu bil aşkım yeter
    Gönlümdeki acın silinmedi

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim Gece ilerliyor, ne giysem diye bakıyor Makyajını yaptı, uzun saçlarını tarıyor Sonra bana sordu, �Hayatım güzel mıyım?� Bu akşam şahanesin sevgilim Partiye vardık, herkes dönüp bakıyor Kimdir bu güzel hanım, kolumda geziyor Sonra bana sordu, �Hayatım iyi misin?� Bu akşam şahaneyim sevgilim Şahaneyim çünkü gözlerinde sevgiyi gördüm Canım benim, sevgilim,...
  2. Astım

Astım

Astımın tipik karakteristiği bronşların mukoza ödemiyle daralmasından ötürü olan episodik dispne'dir (nefes darlığı). Bu durum polijenik bir kalıtım biçiminde genetik kökenli olabilir; fakat enfeksiyon, allerji ve emosyonel faktörler de rol oynayabilir. Muhtemelen psikolojik mekanizmaların rol oynaması için bronşiyal aşırı duyarlığa somatik bir yatkınlık bulunması gerekir. Astımlılarda belirli...
  3. Azrail (as) Canları Nasıl Alır?

Azrail (as) Canları Nasıl Alır?

azrail cani nasil alir, ölüm Hep Merak ederdim, Azrail tüm dünyadaki insanlarin canini nasil aliyor diye... Yani herkese nasil yetisiyor diye... Gectigimiz Haftasonu Yine dergim geldi postayla.... Cok sükür simdi biliyorum Artik :) Ve sizlerle Paylasiyorum.... Azrail (as) canları nasıl alır? Çoğu insan Azrail’i (as) hep korkunç biri olarak tahayyül eder. Azrail’in dünyanın dört bir...
  4. Epilasyon Can Acıtır mı?

Epilasyon Can Acıtır mı?

Bu sayfa; Epilasyon Can Acıtır mı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzellik uğruna kadınların katlandıkları şeyler düşünüldüğünde gerçekten onları ayakta alkışlamak gerekir. Tüm acısına rağmen güzellik kadınlar için birazcık çekilen acıya değerdir. Özellikle fazla tüylerden kurtulma yöntemleri en acı veren yöçntemlerdir. Bunun için teknolojiden de faydalanılsa bile...
  5. Med Cezir (Asım Şekip Kaya) Can Gürzap Kimdir?

Med Cezir (Asım Şekip Kaya) Can Gürzap Kimdir?

med cezir oyuncuları, med cezir can gürzap, can gürzap kimdir Sevgili melekler, tiyatromuzun çok önemli isimlerinden biri olan ve dizilerde de bazı rolleri kabul eden Can Gürzap, yeni sezonda Med Cezir dizisinde rol alacak. İşte bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için Can Gürzap hayatı hakkında bilgiler... Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 26 Mayıs 1944 Eğitim Durumu : Akademi...

Sayfayı Paylaş