gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim Gece ilerliyor, ne giysem diye bakıyor
    Makyajını yaptı, uzun saçlarını tarıyor
    Sonra bana sordu, �Hayatım güzel mıyım?�
    Bu akşam şahanesin sevgilim

Partiye vardık, herkes dönüp bakıyor
    Kimdir bu güzel hanım, kolumda geziyor
    Sonra bana sordu, �Hayatım iyi misin?�
    Bu akşam şahaneyim sevgilim

Şahaneyim çünkü gözlerinde sevgiyi gördüm
    Canım benim, sevgilim, seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin

Eve dönme vakti geldi ve başım çok dönüyor
    Arabayı o sürdü, evde üstümü örtüyor
    Sonra saçımı okşadığı, elini tutup dedim
    Bu akşam şahaneydin sevgilim

Asım Can Gündüz - Şahanesin Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi

Asım Can Gündüz - Gönlümdeki Açın Silinmedi Eskiden çok kolaydı, toz pembe hayaldı Sonra acı günler, acı dersler öğrettı Aşk dostum değilmiş, dostum zannetmiştim Kaç kere oldu, halen öğrenmedim Ey gidi günler, günler geldi geçtı Gönlümdeki acın silinmedi Eskiden çok kolaydı, tekrar aşık olmak Sonra acı günler, şimdi çok zor inanmak Aşk neymiş öğrendim, bir oyundan ileri Kaç kere oynadım,...
  2. canımın içi sevgili

canımın içi sevgili

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yaşayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni...
  3. Ben asla suçlamıyorum Seni ...Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili…

Ben asla suçlamıyorum Seni ...Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili…

sende istemezdin değil mi böyle apansız Sende istemezdin değil mi? Böyle Apansız üstelik başlamadan bitmesini? Ben asla suçlamıyorum Seni Ve Sen Kavuşmadan kaybettiğim Sevgili… Eğer varsa hatırım Sakın cezalandırma kimseleri..! Düşün ki..! Esmeye hakkı olmayan Bir bahar meltemiydi bizimki Yüreğimize... Sadece eli değdi Değdi Ve Geçti… DOĞUŞ KILINÇ
  4. Azrail (as) Canları Nasıl Alır?

Azrail (as) Canları Nasıl Alır?

azrail cani nasil alir, ölüm Hep Merak ederdim, Azrail tüm dünyadaki insanlarin canini nasil aliyor diye... Yani herkese nasil yetisiyor diye... Gectigimiz Haftasonu Yine dergim geldi postayla.... Cok sükür simdi biliyorum Artik :) Ve sizlerle Paylasiyorum.... Azrail (as) canları nasıl alır? Çoğu insan Azrail’i (as) hep korkunç biri olarak tahayyül eder. Azrail’in dünyanın dört bir...
  5. Med Cezir (Asım Şekip Kaya) Can Gürzap Kimdir?

Med Cezir (Asım Şekip Kaya) Can Gürzap Kimdir?

med cezir oyuncuları, med cezir can gürzap, can gürzap kimdir Sevgili melekler, tiyatromuzun çok önemli isimlerinden biri olan ve dizilerde de bazı rolleri kabul eden Can Gürzap, yeni sezonda Med Cezir dizisinde rol alacak. İşte bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için Can Gürzap hayatı hakkında bilgiler... Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 26 Mayıs 1944 Eğitim Durumu : Akademi...

Sayfayı Paylaş