gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Asimelek'le Röportaj(11.Hafta)

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş,güç,isim,yaşıdığın yer ,hobin,fobin vs. akılna gelen herşey) adım sevilay :D:D yaşım 22 sayılır nisan 21 de tam 22 olcam( zaman ne çabuk geçiyo yaf )sekreterlik yapıyorum. istanbulda yaşıyorum 4 ay 9 günlükcük evliyim. hobim müzik dinlemek,eşimle birlikte gezmek,eşimle vakit geçirmeyi çok seviyorum,genelde her akşam günlük yazarım bide süt içmeden uyuyamam :D:D BEŞİKTAŞ'LIYIM, deliyim doluyum,gülmeyi insanları mutlu etmeyi çok severim ,çabuk sinirlenirim heee bide Asiyim :D:D birini sevmediğim zaman bidaha asla sevemem.buda kötü huyum :D:D fobim : böceklere karşı bi fobim vardır birde yılandan acaip korkarım tvde bile bakamam adını anarken bile bi tuhaf oluyorum. ıyyyy çok kötü yaa. karanlık ortamda tek başıma kalamam bide :D:D
    2-M.m tartışığın kişiler varmı varsa kimler?
    hatırladığım kadarıyla var :D:D bi kelebek nicklı üye vardı onla tartışmıştım bide sevalce nicklıı arkadaşımızla tartıştım :D:D
    3-Eşine hiç yalan söyledinmi?Ne söyledin
    güzel soru :D:D büyük bi yalanım olmadı ama beyaz yalanım olmuştur mutlaka ama hatırlamıyorum :D:D
    4-Eşinle nasıl evlendin ,nası tanıştın?
    eşim babamın arkadaşının oğluydu ama ben eşimi tanımıyodum onların aracılığı ile tanıştık :D:D görücü usulü olduğu için hiç istemedim baştan ama eşimi tanıdıktan sonra çok doğru bir karar verdiğimi anladım. sanki görücü usulü ile değilde birbirimizi 40 yıldır tanıyormuşuz gibiyiz.
    not: eşim olmadan yaşayamam :D:D :nazar:
    5-Yaşadığın yer neresi orada yaşamaktan memnunmusun?
    istanbulda yaşıyorum ve istanbulu çok seviyorum.gerçi sevdiğiniz insan yanınızda olduktan sonra her yerde severek yaşarsınız bence :D:D
    6-M.m neyi ararken buldun?
    valla öle takılıyodum birden karşıma M.M çıktı üye olsam mı olmasam mı diye çok düşündüm çünkü nasıl bi site nasıl insanlar var bilmiyordum ve korkarak üye oldum şimdi bağımlısıyım :D:D seviyorum seni M.M
    7- Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin?
    BEN SEVİNCE ACİP PİS SEVERİM :D:D herşeyide göze alırım yapamayacağım şey yoktur deliyimmmdirim ben gözü kara derler ya öle bişi korkmam bişeyden ama sevgisinden emin değilsemde herşeyi keser atarım biter benim için öleyim :D:D. daha öncede yaptım böle şeyler değmeyecek insanlar için çok şey yaptım :D:D
    8- Aşağıdaki kelimeler sana ne ifade ediyor ( tek kelime ile )
    ---Aşk=---Para=---Dost=
    ben aşk kadınıyım galiba aşk benim için bi tutku :D:D benim için dostluk çok önemlidir ama gerçek dostluklar, dostuma canım feda :D:D çok param olmasın çok para insanı insanlığından çıkarır,bana yetecek kadar olsun (bunlar benim düşüncem :D:D)
    9-MM'de en iyi anlaştığın isim ya da isimler
    valla ben genelde herkesle anlaşırım anlaşamadığım pek kimse yoktur.ama benim için özel olan bir çok arkadaşım var hepsinide gerçekten çok seviyorum.
    10- Hayatta asla yapmam dediğin şey
    hmm güzel soru ( kim sordu bunu yaff )
    anneme kötü söz söyleyen birine hayata dönüp bakmam. asla onunla konuşmam hayattada anneme veya sevdiğim insana asla laf söyletmem söyleyeninde cezasını veririm kaşınma
    11- Çıkmış olan bir tartışmanın içine müdahele etme gereği duyar mısın?
    evet müdahele ederim :D:D. arayı buulmaya çalışırım böle yaptığımda çok oldu kimi zaman başarılı oldum kimi zaman başarısız :D:D elimden geleni yaparım herzaman :D:D
    12-Kendini rezil hissttiğin bi olayın oldumu?Ne oldu
    yaa hatırlamıyorum ama mutlaka olmuştur benim gibi bi delinin hiç olmazmı :haha:
    13-Eşinle unutamadığın bi anın?
    eşimle her anım unutulmazdır benim seviyomu :D:D aama eşimin ilk doğum gününe yaptığım süpriz bizm için hem çok romantikti hemde hayatımız boyunca unutamayacağımız güzel bi anımız :D:D
    14-Hiç gülerke,korkudan vs. altına tiş yapdın mı
    korkudan yapmadım ama küçükken bi keresinde gülmekten yapmıştımm ayyy çok iğrenççç ya :haha: :utan:
    15-En çok nereni beğeniyorsun?
    tübeee tübeeeee :haha:
    yaa yaa ben kısa boylu minyon tipli zayıf bi kızımm :D:D heryerimi herşeyimi beğeniyorum bi kerem :seker: :haha: ayrıntılı bilgi veremem :haha:
    aklıma gelenler böle :D:D :muz:
    sizi seviyorummmmm M.M ailesi :D:D:banyo::banyo:

Sorularda emeği geçen Grey ve Kraliçearı arlkadşlarıma teşekür ediyorum.Asimelek arkadaşımızada sorulara tüm samimiyetiyle cevap verdiği için gönülden kocaman bi teşekür ediyorum...Emeğimize sağlık kızlar..

FairyTale, ßeLeN, CeMoŞ ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok teşekürler Çok samimi paylaşım olmuş buda hepsinde olduğu gibi:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    rica ederim tuğcem.asim sanada bi önerim var:hhh:atlar tepişir eşekler dayağı yermiş. bende cok araya girer müdahale ederdimde elimden geldiğince kendimi tutmaya calısıom artıkın:hhh:

ASİMELEK bunu beğendi.
  4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kıss allah seni ne etmesin ne güzel sözmüş o :haha: yaa valla doğru sölüyosun aslında :D:D bazen ben müdahale ettiğim için olayın içinde kendimide buluyomm :haha:ama dikkat etmem gerek artık yaa :D:D

FairyTale ve kraliçearı bunu beğendi.
  5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    hahaha sırıtarak okuduğum bi röportaj olmuş aynı yaşdaymşz yaw evde kalmışm ben : ( :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  6. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Asimmm yavrum beğendin mi sorularını :D:D
    Güzel bir röportaj olmuş :)
    Yalnız şu Beşiktaş olayına çok bozuldum.
    Okurken çok güldüm asimm
    emeğinize sağlık samimi vee sıcak bir röportaj olmu :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    normaldir canım bende sırıtarak yazdım zaten :haha: kıss ne evde kalması dur daha bi :D:D ben erken evlendim ondan :D:D

8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hee beğendim yavrumm :D:D zorlandım kıss hangileri sen yazdın bakiimm :D:D

9. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    olmaz söylemem hepimizin soruları işte :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  10. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    bende severim o lafı asim:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  11. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Herzamanki gibi çok güzel çok samimi bir röportaj olmuş...Ellerize sağlık kızlar...
    Eeee Asiyide tanıdık sırada kim var :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  12. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    çoookk eğlenceli bir röportaj olmuşş:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım kardeşim seni yakından tanımak çok keyifli oldu .Allah eşinle sana bir ömür huzur versin:kiss:Herzamanki gibi çok güzel çok samimi bir röportaj olmuş.. Emeği geçenlerin ellerine sağlık:)

Young bride ve ASİMELEK bunu beğendi.
  14. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok teşekkür ederim canım ablacımmm :utan: allah razı olsun. rabbim cümlemizin evinden huzuru sevgiyi eksik etmesin rabbim sanada gönlünden geçen herşeyi nasip etsinn canım ablammm :kiss:

Young bride bunu beğendi.
  15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ay ayy ne güzel bi röportaj olmuş böyle asimmmm
    Zevkle okudum gülümsettin beni Allahta seni güldürsün :D
    Seni daha yakından tanımak güzeldi asimmmm :kiss:ledim seni :)

ASİMELEK bunu beğendi.
Asimelek'le Röportaj(11.Hafta) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grey (ergenle) Röportaj (12.hafta)

Grey (ergenle) Röportaj (12.hafta)

1-Kendinizi tanıtırmısınız?(yaş,iş güç okul hobi fobi vs.) Ayşe ben öncelikle 17 yaşın getirdiği bir sıfatla herkesin tanıdığı gibi ergen yani. Şimdilik çalışmıyorum hala okul devam ediyor Bursa’da yaşıyorum ve yine bursa’da bir anadolu lisesinde lise 3 öğrencisiyim. Arkadaşlarımla eğlenmeyi severim.Fobimi söylemem asimee makara olmak istemiyorum:D:D Birine karşı ilk tanıştığımda bir ön yargı...
  2. Refra ile Röportaj(13.Hafta)

Refra ile Röportaj(13.Hafta)

1-Kendinizi uzunca tanıtırmısınız?(yaş,iş,yaşadığın yer,hobi,fobi) İsmim Rahime 19.5 yaşındayım. Uşaklıyım. Kendimi bildim bileli öğrenciyim hala da devam etmekteyim :D Açıköğr. işletme okuyorum 1. sınıfım çömezim yani :hhh: Sanırım öyle de kalcam. Hobilerime gelince kitap okumayı seviyorum ama nedense fırsat bulupta okuyamıyorum :D:D Gezmeye bayılırım akşama kadar gezelim deseniz hayır...
  3. MeLoO'yla Röportaj (14.Hafta)

MeLoO'yla Röportaj (14.Hafta)

1-Kendinizi uzunca taıtırmısınız?(yaş,iş,güç,evli,bekar,çoluk,çocuk,okul,hobi,fobivs.) 1- adımmm melike ,21.5 yaşındayım (22 deel lütfen dikkat edelim asim 22 o yaşlı artık ben daşş gibi hatunum ) 19 eylülde doğmuşum( annem bayılmış doğururken 4.5 kilo normal doğum yapmış ) başak burcuyum ama deli gibi titiz mitiz diilim yane.boyum 1.63 kilom 51 (ameliyatdan sonra uzadım )saçlarım dalgalı...
  4. Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )

Tuqçe ile Röportaj (15. hafta )

1- kendinizi kısaca tanıtırmısınız ?(isim,yaş,iş,hobi,fobi,yaşadığın yer,herşey işte) 1-Adım tuğçe istanbul anadoluyakasında oturuyorum.Cici bi ailenin cici büyük kızıyım 2 ay sonnra inş. düğünüm var.Nişanlıyım çok sevdiğim biriyle 3 kardeşiz.En cücükleri 7 aylık.Kars-Kağızmanda doğdum (babamın mesleği dolayısıyla)Kader o ki nişanlımla babam aynı meslekte Ömrüm şehir şehir gezmekle...
  5. Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

Sadmin İle Röportaj (30.hafta)

röportaj, sadmin ile röportaj, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar. evet meleklerrrrrrrrrr işte beklenn an:D:D sadmin ile röportaj :D:D valla ben cvpları okurken gülmekten öldümm çok eğlenceli olmuşşşş :hhh: kendisine samimi röportajından dolayııı çokk teşekkürrr ederimmm ::D:D işte röportajımız :D:D 1-bize kendinizi tanıtırmısınız ?( gerçek isim, yaş,hobiler, fobiler,)...

Sayfayı Paylaş