gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Asimetrik Ev

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hemen hemen hepimizin evi aynıdır dekoru farklı olsa da duvarları düz sade bir renkle boyanmıştır. Bakın hayatında çok farklı bir değişiklik isteyenler için çok hoş bir ev modeli duvarlar bildiğimiz gibi düz değil asimetrik bir şekilde yapılmış. Valla benim çok hoşuma gitti çok estetik duruyor siz ne dersiniz arkadaşlarım çok hoş değil mi ? :)

Asimetrik Ev konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asimetrik kesim elbise modelleri

Asimetrik kesim elbise modelleri

elbise kesimleri asimetrik kesim elbise modelleri kesim modelleri kesimi pratik kesimi Asimetrik kesim elbise modelleri bu sene moda :) Hepinizin beğeneceği modellerden var.
  2. Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli

Asimetrik Bebek Yeleği Modeli - Asimetrik Bebek Yeleği Örneği. Kızlar ben Asimetrik Bebek Yeleği Modeli arıyorum sizden kendi bebekleriniz için ördüğünüz asimetrik modelleri bekliyorum.
  3. Asimetrik etek modelleri 2012

Asimetrik etek modelleri 2012

Asimetrik etek modelleri, 2012 yılının modasına uygun şekillerde üretilerek bizlere sunuluyor meleklerim... Farklı ama şık yapıları ile dikkat çeken asimetrik etek modelleri, oluşturulmak istenen kombinlerde en büyük yardımcılarımızdan olabilirler.
  4. Kısa Saçlar İçin Asimetrik Kesimler 2013

Kısa Saçlar İçin Asimetrik Kesimler 2013

Bu konu; kısa saçlar için asimetrik kesimler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kış geldi, uzun saçlarınızı yıkamak ve ardından kurutmak sizin için işkenceye dönüştüyse saçlarınızı kestirip değişik bir tarzı denemek için tam zamanı. Hemen galerimizden asimetrik kesimli kısa saçlara bir göz atın ve beğendiğiniz modeli uygulaması için kuaförünüzün yolunu tutun. Hem havalı hem...
  5. Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

Hangi Yüze Asimetrik Perçem Yakışır?

asimetrik perçem yüz tipine göre perçem Sevgili melekler, artık herkeste aynı saç modellerini, aynı kahkülleri, aynı perçemleri görmekten sıkıldıysanız ve kendinizde şöyle marjinal bir değişiklik yapmak istiyorsanız, size asimetrik perçemleri tavsiye edebilirsiniz. Tabi değişiklik olsun diye yüzünüze gitmeyecek bir modeli denememelisiniz. Bunun için aşağıdaki makaleyi bir okuyun ve asimetrik...

Sayfayı Paylaş