gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asi'nin zor anları

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Günaydın arkadaşlar:) Gece 3'te yattım, şimdi size bunları yazmak, anlatak için de sabah erken kalktım:D:D

Bildiğiniz gibi M.M Yönetimi olarak, arada kayışları kopartıyoruz:D:D Gündüz harıl harıl çalışıyor, geceleride chatboxdan kayışları kopartıyoruz.:D:D:D:D Dün gecede şakaların, itirafların, zor anların, gözyaşlarının yaşandığı unutulmaz bir gece oldu. İstedim ki ogeceyi yaşayan herkes bu konumda bir nebzede olsa yaşasın, gülsün:D:D:D:D

Asi'nin ne kadar meraklı, neşe dolu rengarenk olduğunu hepimiz biliyoruz. :D:D Arada Asi'ye özel şakalar, yalanlar dolanlar atıyor, kendi aramızda gizli planlar kurup, Asi'ye oyunlar oynuyoruz:D:D Sırf merak etsin diyehahaha

Dün geceyi aynen yazıyorum Melek'ler.

Dün gece Asi o kadar neşeli ve şımarıktı ki, buda Cemoş'un dikkatini çekti :D:D Cemoş'uda bilirsiniz ne fena, ne hin, ne cin, ne piço, ne fırlama, ne lafazandır ooo hahaha

Çetten hiç bir şey çaktırmayan Cemoş, bana msnden "ben konuyu açarsam, tühh eniştede çok titiz yaa dersin" dedi. Anlamadım ama Cemoş'un bir iş çevirdiğini çaktım ve "tamam" dedim.

Olayın sebepleri;

Asi, Cemoş'a msnden toto smileyi göndermiş:D:D:D:D Cemoş'da bunu kullanıp Asi'ye korkulu bir şaka yapmaya karar vermiş. (Hangi, arada derede şeytanlarını ağırlıyor bu Cemoş, valla bende bilmiyorum) hahaha

Bundan sonra;

Çette Ayşegül, ben, Asi, Asiruki, Sevde, Cemoş varız...

Cemoş, bir kaç dakikalık sessizlikten sonra, neşesi zirvede olan şımardıkça şımaran Asi'ye "Asi bana gönderdiğin o smileyi eşim gördü, çok kızdı, kızlar çok kötü şeyler oluyor" dedi ve yine sustu.

Bu sefer sahne benim "aaa ciddi misin, enişte de bu konuda çok titizdi:S" hahaha

Asi: (yemedi gibi ama) "Hadi be ordan Cemoş hahaha"

Ayşegül: "Cemoş ciddimisin, ne dedi?"

Asiruki; (Cemoş'un kuzeni olduğu için ve eşinide çok iyi tanıdğı için, şakadan da haberi olmadığı için "hahaha" güldü. Cemoş bir saniye içersinde Asiruki'yi nasıl korkuttu nasıl örgütledi bilmiyorum ama bir dakika sonra Asiruki, havaya girdi, neredeyse ağıt yakıyordu hahaha

Bundan sonra olanlar oldu hahaha

Garibim ayşegül (kaynanam) stresten, korkudan neredeyse doğuracak mazallah

Asi deseniz, çetten "Cemoşşş, Cemoşşşş, Cemoşşşşşşş" diyor ve aynı anda msnden benden medet umuyor hahaha

Çette Cemoş'tan çıt yok hahaha Herkes "Cemoşşş" diyor hahaha Cemo hain planlarını sürdürmek için şeytanıyla toplantıda ses etmiyor hahaha

Asi, msnden benden hala medet umuyor. Bir msn de ki Asi'ye baktım, bir çette ki hamiş ayşegül'e baktım, ortalık iyice kızışmış.

Cemoş'a msnden "Cemom ortalık iyice karıştı, Asi çok üzgün, bak ayşegül hamiş, allah korusun doğurursa vijdan azabı çekersin git açıkla" dedim. Cemoş'da "tamam" dedi. :D:D

Ben çette sessiz sedasız Cemoş'un "şaka yaptım" diye itiraf etmesini beklerken, Cemoş "kızlar, sizi çok seviyorum, çok kötü şeyler oldu, Rüya üyeliğimi sil" dedi hahaha Valla bende şoke oldum, onlar gerçek sandı şoke oldu. Bende çetle msn arası bu Cemoş şeytanlarıyla nasıl anlaşıyor, ona şoke oldum hahaha

Bundan sonra;

Ayşegül, isyanlarda "Cemoş, ***** arasın ya da Asi arasın kocanla konuşsunlar" diyor. hahaha

Asi; "Cemoş lütfen lütfennnn, gerekirse arıyim ben enişteyi, nolurr gitme Cemoşşşşş" diye ağlıyor hahaha Bir yandan da msnden benim kafamı ütülüyor, birşey yap diye hahaha Asi'ye msnden "Asi sakin ol, gerekirse eşini ararım, beni sever, dinler, sakin ol" diyorum hahaha En son dedim ki "bu Cemom söylemesine söylemiyor, bari bende fırsattan istifade ortalığı az bir kızıştırım" hahaha Asi msnden ağlarken, hem Asiye içim yanıyor, hemde kahkahadan ölüyorum hahaha

"Asi sakin ol, üzülme, suçlu değilsin vs vs" derken. Cemoş'un şeytanlarından biri banada konuk oldu hahaha Asi, msnde hala benden medet umarken "Asi yaz ona, kocası yanındadır, yaz abla de, abla deki adam yanlış anlamasın" hahaha

Asi: "tamam ***** abla diyecem, abla diyecem, söyle kocasına kayıtları okutsun, lütfen bi,şeyler yap" dedi.

Ben ona "abla de" dedikten sonrada, hep Cemo, Cemom, haa hu oy of diyen vurdum duymaz şımarık mı şımarık, minnetsiz Asi Hanım, totosunun korkusundan yusuf yusuf moduna girmiş, Cemoş'a msnden "Cemile Abla Cemile Ablaaaa" diye abla çekiyor hahaha Cemoş Abla da değil, işi resmiyete dökmüş, saygılı görünmek için "Cemile Abla" demişhahaha Keşke ona sadece git "abla de" demek yerine "Asi git pek saygıdeğer Cemile Abla ve pek kıymetli eşi enişte bey, ben Asi, smileci Asi, sizlerden bin defa, yüzbin defa, tüm samimiyetimle, sevgim ve saygımla, herşeyimle özür diler, affınıza sığınırım de" deseydim hahaha Eminm derdi, çünkü eteği tutuşmuş, çaresizce ne desem yapıyordu hahaha

Cemoş'la ben msnden gülme krizindeyiz, ama ben yerlerdeyim, hamur gibi mayıştım yazamıyorum artık, gülmekten ter içinde, gözlerimde yaş içinde kalmış hahaha Baktım olmuyor, ayşegül fena, Asi ağlıyor, üzüldüm ve daha doğrusu bu şaka dahada uzarsa, daha da çok üzülüp, gerçekleri öğrendiklerinde Cemoş'u linç etmelerinden korktum hahaha

"Cemoş git itiraf et, bak Asi perişan, ayşegül hamile, bu şaka uzarsa, daha da çok üzülüp, gerçekleri söylediğinde seni linç ederler ve bende senin şakanı bilmiyorum ayağına yatarım" dedim hahaha
    Ee bu sefer Cemoş'u bir korku sardı hahaha "Ya bunlar çok etkilendi, tepki verdi, şimdi nasıl diyecem şaka diye, beni öldürürler" diye bu seferde o veryansın etti mi hahaha Benj iyice arada kaldım, bir yandan Asi "***** bişeyler yap" diye ağlıyor, bir yandan çet karışmış, bir yandan Cemoş, nasıl itiraf edeceğini bilmiyor hahaha Cemoş'un şakası, ortalığı karıştırdı hahaha

Artık dayanamadım "Cemom git söyle ben arkandayım, itiraf et bak ayşegül doğurursa vijdanın sızlar" dedim hahaha

Çette yer yerinden oynuyor. Herkes "Cemoşş Cemoşşş" diye inliyor. Bizim sözde, eşiyle kavga ediyor diye sesi çıkmayan Cemoş, geldi ve "kızlar hekres sussun bişey açıklayacam" dedi ve itiraf etti. :D:D Asi hala fark etmedi msnden hala "***** bişeyler yap" diyor hahaha "Asi git bak çete bak, şaka yapmış kıss ağlama üzülme" diye belki 10 defa dedim hahaha

Sonra herkes gülmekten yerde, baştada Asi'ye abla çektirdm diye ben yerlerdeyim hahaha
    "Asi abla dedin mi" diyorum hahaha
    "Sen ne diyon be ***** Cemile Abla bile dedim" diyor hahaha Dikkatinizi cımbızla çekerim Cemoş Abla değil, Cemile abla hahaha O kadar korkmuş ki eşi görüyor diye resmi ve saygılı konuşmuş hahaha

Ondan sonra zaten tüm kayışlar koptu yine herkeste hahaha

Dün geceki olayın kahramanları: Cemoş, Asi, Ayşegül, Sevde, Asiruki hayatımda hiç bu kadar gülmedim, hatta gülmekten sarhoş oldum, kahkaha bombardmanı yaşadığım hahaha Gece 3'te yatağa girdiğimde kendi kendime Asi'nin "Cemile Ablaaa" demesine gülüyordum hahaha Çok heyecanlı, hem acı, hem kahkahalı gece için size tşk ederim kızlar:kiss:

Okurken o kadar komik gelmeyebilir ama yaşayanlara sorun, dün geceki kahkaha krizlerini hahaha Ben dün geceki olaya bir kaç yıl daha gülerim hahaha

EnCey, asiruki, ßeLeN ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yemin ediyorum bu şakanın beni bukadar üzeceğini bilmezzdimm :hhh: allahım hala gülme krizi yaşıyorumm yaaahahahahahahaha
    rüyamın yazdıkları aynnenn doğruu :hhh: bir totonun bana neler yaptığını gördünüz demi :hhh: ama bu 3 lü şeytan gurupu varyaa ayy yazamıyorumm yaaahahahahahahaha

allahım hayatım boyunca unutamayacağım bir şaka yaşadım hahahahahahaha işin ucunda cemoşumu kaybetmek var abla diyecem tabi ne diyecem başkahahahahahahaha

hahahahahahahahahahaha yeminle ağladım yaaaa bunun şaka olduğunu sölediklerinde 5 saat şoktan çıkamadım hahahahahaha hala şoktayımmm hahahahaha

eşime anlattım eşimde benle birlikte gülme krizine girdi hahahahahaha

allahım sabahtan beri önce pasi ve rüyanın gazabına uğradım sonrada cemoş ve yardımcılarının gazabına hahahahahahaha allah bunların eline düşürmesin yeminle ömrünüzden ömür alıyolar hahahahaha

dün gece iki yaş fazladan yaşlandım ağlamaktan ve sonrasında gülmekten yüzümde kırışıklıklar çıktı hahahahahahahaha ayyyyy hahahahahahaha

ama şu bir gerçekki ben sizi gerçekten çok seviyorummm yaa siz benim resmen hayatım olmuşsunuzz ben siz yapamam heralde canım dostlarım kardeşlerim ve çok sevgili çok değerli ablalarım hahahahahahahaha

iyiki varsınız ama bidaha böle şakalar yapmayın bana yahuu beynim sulanıyo hahahaha

zaten şoktan hala çıkamadım hele bi kendime geleyim size neler etcem ben :seker:

ama çok eğlenceli bi geceydi yaa yusuf yusuflarla ömrümü yediniz ama genede çok eğlendimmm hahahahahahaha

asiruki ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ya bula bula olmadığım geceyi mi buldunuz, vicdansızlar hahaha

Her gece şurdayım,dün yoktum,yokluğumda neler neler kaçırmışım :D:D

Ah Asi kıyamam sana ya :kiamam:

Döferim ben onları,ıh ıh yaparım hahaha

Şaka bir yana umarım bu arkadaşlak dostluk hiç bozulmasın,aramıza hiçbir şekilde nifak girmesin.Yeri geldiğinde neşeli yeri geldiğinde ciddi çalışmalarımıza devam edelim inşaallah :tik:

CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım Asi, emin ol ki bende - bizde, seni çok ama çok seviyoruz. Senin şen şakrak oluşun, neşen, merakın, bizim de neşlemi oluyor :D:D Senin neşenden esinleniyor, merakından faydalanıyor, hep çorap öresimiz geliyor hahaha

Tek kelimleyle, sen harika birisin. Dozunda şaka yapabilen, şaka kaldırabilen, muhabbeti, dostluğu, kalbi muhteşem olan bir kadınsın:kiss:

Sahi ya, nedir bu senin bizden çektiğin Asim hahaha
    Sen bizim maskotumuzsun, eğlencemiz, neşemizsin, ondan seninle uğraşıyoruz bunu sende çok iyi biliyorsun:)

Cansın sen, kardeşsin, cadısın ve ayrıca tilkisin :kiss: Ama dün gece tilkilerin uyuyordu heralde hahaha Ya da Cemoş'un şeytanları senin tilkileri bastırdı hahaha

Hala gülüyorumhahaha Günlercede gülecem hahaha

asiruki, CeMoŞ ve ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

ayy titan ablaa sen olsan valla gülmekten yerlere yatardınn hahahaha

çok dedik titan abla neerede yaa oda olsaydı keşke die ama çok şanssızdın hahahaha

sen onları ıh ıh yap bana işkence ettilerrr :uhu:

amin inşallahhh ablacımmmmmmmmmmm inşallahhhh :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Titişkom, şansına küs, dün gece andık zaten seni "Titiş neler kaçırdı" diye hahaha Keşke olsaydın dün gece diyeceğim ama senide kandırırdık hahaha Sende Asi, sevde ve ayşegül gibi gerçek sanar korkar, paniklerdin hahaha Ama itirafı duyunca gülmekten yere yatardın herkes gibi hahaha Muhteşem bir geceydihahaha Gülmekten ölüyordum resmen ölüyordum hahaha

Bu siteyi kurduğumuz için, cidden kendimle gurur duyuyor, Sadmin'e de tşk ediyorum :)

İş varken, herkes sorumluluğunu bilip, harıl harıl çalışıyor, işler bitince, enerji patlaması yaşıyor hahaha

Sanal alemden dost olmaz diyen herkese kapak olsun bu:) Dertleşiyor, ağlıyor, şakalaşıyor, gülüyoruz. Gerçek hayatta hep var olan mefaat duygusu olmadan, içten, gönülden, birbirimizin yüzünü görmeden, bir fincan kahve içmeden, hiç bir çıkar ve beklenti olmadan seviyoruz. İşte gerçek dostluk budur bence:) Ve ben sizin gibi dostlara sahibim diye kendimle iki kat daha fazla gurur duyuyorum :kiss:

Titiş, dikkat et sıra sana gelebilir hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

yaa yemin ediyorum dün gece benim tilkiler nere gitti göremedim tek gördüğüm etrafımı yusuf yusufların sarmış olmasıydı hahaha sanırım cemoş benim tilkilere uyku ilacı falan verdi hahaha

hele ben şu şokumu bi atlatayımdaaaaaa hahaha tilkilerimi çakallarımı üstünüze salmam mı hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Her kelimesine katılıyorum :D:D

Ama size de ıh ıh yapacam, sözüm var hahaha

:kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Asim benim ya canım neler etmiş bunlar sana bir toto krizi yaşatmışlar resmen bir mesaj sallasaydın bana yetişirdim tatlım sana ben ya o totoyu geri çekerdik sahalardan kimsenin elinde olmazdı toto :D:D

hahaha vallahi kızlar yine yapmışsınız yapacağınızı o anki durumunu düşünemiyorum ne kötü olmuştur. hahaha :):)

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    allahım yeeminle gülmekten öldüm okurken rüya birebir yazmışsınhahaha
    ne geceydi yahuu heşey asi yüzünden ne diye bana totoiş yolluyosun benim şeytanları dürtüyosun uyandırıyosun hahahaha
    yemin ederim planlı programlı bir şak değildi totoişleri görüm beynimde şişşmekler çaktı hahahahahahahaha

hemen dedim asi bu nee eşim gördü msn dedim önce inanmadı asi hahahaha
    sonra cetten yazınca inanır gibi oldu tabi o arada msn den rüyaya "rüya bak cetten bana diyecenki enişte çok titizz çok fena olmuştur tühh tüh vah vah de" dedim hahahaha rüyada beni biliyo ya zavallı sormadan ne diye ok dedi hahahahahahahaha

neyse cetten dedim eşim gördü olay oldu asi sen naptın ya dedim rüyada katılınca asi inanıdıhahaha
    baktım ruki benim kuzen ya eşimide biliyorr pot kıracak ama msn kapalı nasıl ulaşırım facesinden yazdım meğer ordanda çıkmış hahahaha

sonra baktım açtı msn rukiş hemen yazdım pot kırma asiye şaka ediyorum diyehahaha tabii aynı kandan olduğumuz için oda başladı oyuna hahahaha

ben bir süre sustum ama cet msn inliyor cemoşşş cemoşşş diyeehahaha
    benden ses yok ama msnden rüyayala kopuyoruzzhahaha
    yazık hamiş ayşegülümde çok korktu baktım ctte cemoşş diyo dedim rüya ayşegüle bak hamiş ilgilen onla meraktan doğuracakhahahaha

baktım asi msn de diyor ne dedi enişte dedim diyo kim bu niye sana yolladı bunları ne amaçla falan hahaha asi diyo ben asi asiii enişte hahaha sankim enişte asiyi bilir anlarda hahaha dedim asi ne beee sonradan diyo yani ben sevilay enişte hahahahah diyo resimlerimi göster faceden fala hahaha dedim yemiyo asi netin sen

sonra baktım cemoş cemoşş diyen asi cemile abla demeye başladı hahahahahahahaha

meğer rüya git abla de demiş hahaha
    sonra rüya ben nasıl açıklayacam yaa bunların hepsi üstüme atlar dedim hahaha rüyada git açıkla ama ben habaerim yok dedi hahahahaha

neyse velhasıl cete girdim tam açıklayacammmmm amaaaahahaha şeytanım yine dürtttümü benii ben şaka yaptım diyeceğimee rüya üyeliğimi sildir dedimii hahhaha

rüyada dahill herkes şoka girdimiii hahahaha asi yok artık cemoşş lutfenn deyip ağlıyomu ayşegüll hayır olmaz diyomu hahaha siyahincide vardı ay cette herkes ağlaşıyoo cemoş diyo ben gülmekten ne ettiğimi bilmiyorum hahahahaha

artık rüya açıkla kalabalıllar bitek asi değil bak dedi hahaha bende şaka olduğunu açıkladımm

valla herşey bianda oldu bittiii pişman değilim yine olsa yine yaparım hahahahaha

asim seni çok seviyorumm pıtırcığım meraklı kedimmm iyiki varsın iyiki seni tanımış kazanmışımm:kiss:

hepinizi ama hepiniziii çok ama çokk seviyorumm itiki hayatımdasınızz:kiss:

siyahinci50, asiruki ve ßeLeN bunu beğendi.
  11. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    lann gece sabaha kadar kabuslar gördüm okadar kötü oldumki sizin yüzünüzden eşimle aram bozuldu sonra baktıkı ben çok ağlıyorum bir yandan da mal gibi olmuşum arada kahkaha atıyorum adam korktu dedi neoluyo ayşegül sıyırdınmı hahahaha hahahah adam şoke grdi ama konuşamıyorumki bir ağlıyorum bir gülüyorum eşim bana sarıldı sakin ol bitanem ben sana küsmedimki niye bukadar şoke girdin diye hahaha hahaha sanki ilk kavgamız manyadı hanım dedi durdu bilmiyoki garibim neolduğunu yatağa kendimi zor attım resmen şimdi halen daha gülmekten çenem yarıldı ben burdaki herkesi çok seviyorum ya cemoşum benim giderse neyaparım dedim zavallı asim hele onun durumu pek fenaydı aklıma geldikçe ölücem gülmekten anamm bu benim gelin ***** ve cemoştan korkulur alemsiniz gece bilem cadılık yapabiliyonuz yaa helal olsun size çokkkkkkkkkkkkk saygı değer cemile hanım ve eşi hee hahahah hahahah ayy şimdi ortadan ikiye ayrılıcam

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    daha bitmedi olayın sonunda ayşegül gerildi gerildi en son kocasına patlamış cemoya olan hırsından herifle kavga etmiş gelmiş cemoya görüceksin sen diyodu bu şaka daha çok konuşulacak gibi ah yavrum asi neler ettiler sana bi baktım asi en son cete kilim deseni çiziyodu.hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    kısss cemoşşş yeter di haaa valla gözümden yaşlar agledi gülmekten aynı şeyleri tekrar yaşiyorum ayyy sen süper ötesi bir yaratıksın insan olamazsın se cemoşşşşşşşşşşşşşşşşşş hahahaha seni uzaylı zekiye hahaha hahaha vijdansız cceeeeeeeeeeeeeemmmmmiiiiiiiiillllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeee hahaha hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. jupiter

jupiter Forum Okuru

ayyy ne fenasiniz :D:D yazik olmus asime yaa :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  15. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    hakkatten unutulmaz bi geceydi hahaha cemoş bana oyuna uy dediği anda hemen atladım durun bekleyin yazmayın beşeyler oluyo diye hahaha asi dahada korktu hahaha bi yandan msnden bana yazıyo ruki ne oldu ne oldu diye hahaha ben diyorum kötü şeyler oluyo dur asi ben en iyisi arıyayım.. asi hemen ara ruki lütfen ara diyo hahaha asiyede dayanamdım bi yandan laa cemoş yeter kız heba oldu bitir oyunu diyorum ne beni ne rüyayı dinliyo.. daha bide sildirin üyeliğimi diyo yaa hahaha asi ağlıyo allahım yaa hakkatten unutulmaz bi geceydi gerçi ben asi gibi cemoşun oyunlarına çok geldim ama allah benide korusun hahaha

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
Asi'nin zor anları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. araçların zor anları:)

araçların zor anları:)

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x469. Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x425. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x435Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x435. Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x484 Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 650x417Resmi Büyütmek İçin Tıklayın. Orjinal Boyut 650x417....
  2. Yaşar Hoca'nın zor anları

Yaşar Hoca'nın zor anları

Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, danışmanı Şahane Sultan Müftüoğlu ile evinde uygunsuz şekilde basıldı. Bir süredir gazete köşelerinde aşk dedikoduları dolaşan Prof. Yaşar Nuri Öztürk ile danışmanı Şahane Sultan Müftüoğlu, Canan Öztürk tarafından basıldı. Öztürk Ailesi’nden herhangi bir boşanma talebi gelmedi ancak iki kadın mahkemelik oldu....
  3. en zor anım

en zor anım

hiç unutmayacağım bir anı ve burda ölümsüzleşdiriyorum...türkiyeye ilk geldiğim yıllar ve ilk aşık olduğum yıllar...şahsiyet annemin çalışdığı işyerınde çalışıyordu...bende hergün annemin iş yerıne gıdıyodum sebebim vardı...gizl-gizli aşk yaşıyodum...çok heyecan vericiydi...bir gün yıne gittim annemin yanına...annem o şahsiyeti çağırmamı istedi. bana gidip ..... abini çağırırmısın dedi hahaha...
  4. Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları

Erkeklerin Zor Anları (ben hepsini sormuştum eşime) Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir yazının çevirisi var. İnsan bu tür yazıları okuyunca ister Türkiye'de ister dışarda olsun ne...
  5. Beren Saat'in zor anları

Beren Saat'in zor anları

beren saat, avm, alışverişi, yangın çıkışı, resimleri ve konuyla ilgili haberleri burada arkadaşlar Güzel oyuncu Beren Saat, ev alışverişi için Akmerkez'e gitti ve gazetecileri görünce, zor anlar yaşadı. Kaçış yolu olarak ise yangın çıkışını kullandı:) Buyrun o zor anların, şaşırtan haberlerine Melek'lerim:) Beren Saat, ev alışverişi için gittiği Akmerkez’de gazetecilerle köşe kapmaca...

Sayfayı Paylaş