gebe
  1. ayliss

ayliss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aşırı kıskancım lütfen yardım !

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayliss tarafından paylaşıldı.

kızlar benim 6 yıllık bi beraberliğim var . ve sevgilimi okadar kıskanıyorumki sürekli bu konudan kavga ediyoruz ..nerdeyse hergün belki şaka gibi gelir ama gerçek bu kız lafı duyduğumda deliriyorum resmen ..ayrılıyoruz ben bidaha kıskanmıcam diyorum ama yinede kıskanıyorum ve yine tartışıyoruz. önüne geçemiyorum bu sorunumun ve sevgilim artık benden uzaklaşmaya başladı sürekli arkadaşlarıyla onlarla daha mutluymuş dırdır yapmıyomuş onlar..ben istiyorumki hep birlikte zaman geçirelim benmle olsun bana bağlı olsun ama o cok sıkılıyor bu durumdan ve son kez barıştık birdaha kavga olursa kesinlikle olmucak tekrardan yollarımızı ayırıcaz dedi ben onu kaybetmek istemiyorum lütfen yardım edin napmam gerek elimde tutmam için?kıskançlıktan kurtulmam için ? :attention:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendini kesinlikle frenlemen lazım, o an aklına her defasında yanıldıklarını getir ve sakin ve sessizce konuyu anlamaya çalış .

3. ayliss

ayliss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olmuyor işte kız lafı geçince deliriyorum sanki bide amerikaya gidicek 1 ay sonra napıcam bilmiyorum :(

Aşırı kıskancım lütfen yardım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  2. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş