gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aşırı yağmur Iğdır'ı perişan etti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Iğdır il sınırında aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen sel baskınları, büyük çapta maddi hasara yol açtı. Kars/Kağızman- Iğdır il sınırının 30. kilometresinde etkili olan yağışların ardından sel baskınları yaşandı. Iğdır'ın Tuzluca ilçesine bağlı Aşağı Dut, Donandı ve Karacaören köylerinde akşam saatlerinde sel ve toprak kayması meydana geldi. Olayda 2 yaşındaki Özen Adıyaman sele kapıldı.
    Jandarma ekipleri tarafından uzun aramalar sonucunda bulunan çocuk, Kars Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Olay yerinde Kağızman 125. Şube Şefliği'ne ait 3 makine çalışmalarını sürdürürken, Iğdır Valisi Saim
    Saffet Karahisarlı sel bölgesinde incelemelerde bulundu.

Sel nedeniyle büyük çapta maddi zararın meydana geldiği öğrenilirken, hasar tespit çalışmaları sürüyor.

internethaber.com

Aşırı yağmur Iğdır'ı perişan etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. perişan kurabiye(videolu)

perişan kurabiye(videolu)

perişan kurabiye tarifi kurabiye tarifleri videolu perişan http://www.youtube.com/watch?v=gyDvNYPEviE
  2. İstanbulda yağan yağmur hayatı felç etti

İstanbulda yağan yağmur hayatı felç etti

Kent genelinde önceki gün başlayıp dün de devam eden yağış nedeniyle toplam 42 ev ve işyerini su bastı. Göl haline gelen iki alt geçitteki araçları ise itfaiye kurtardı.. İstanbul önceki gece bastıran yağmurdan olumsuz etkilendi. Çoğu vatandaş geceyi ev ve işyerlerine dolan suyu tahliye etmekle geçirdi. Yağış nedeniyle bazı semtlerdeki trafolarda arızalar meydana geldi, rüzgârın etkisiyle...
  3. Yağmur, İstanbul'da hayatı felç etti

Yağmur, İstanbul'da hayatı felç etti

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni su bastı. Birçok alt geçit göle dönüştü İstanbul'un bazı bölgelerinde etkili olan sağnak yağış hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağmur'un etkili olduğu Bakırköy'de Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ni su bastı. Birçok alt geçit göle dönüştü. Alt geçitlerin altında suyun içinde mahsur kalan otomobil sürücülerinin imdadına itfaiye ekipleri yetişti. Osmaniye...
  4. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş