gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

AsırLık Senin YaLnızLığın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

GözLerimin içine baktı ve dedi;"AsırLık senin yaLnızLıqın.."

Kalakaldım...
    AsırLıkmış yaLnızLıqım!...
    'AsırLarca sürecekmiş' öyle dedi..
    'Ama ben bunu haketmedim' dedim..
    Korktu, dinLemedi..
    'HakLıLıqım qün yüzüne çıkarsa, yaLnızLıqa Leke sürüLürmüş'..
    ÖyLe dedi, dinLemedi..

Oysa suçum yoktu benim..
    Aşkı öLdürmedim, sevdayı kirLetmedim..
    Terketmedim aşkı, o beni terkedene kadar...

ÖyLeyse suçum neydi benim?? Neden ezeLden beri boş koLLarım.. Ve bakışLarım, neden birine öLesiye bakamıyor.. Can neden kurban oLamıyor, yoLunda öLemiyor bir başkasının..

Suçum..
    AsırLar öncesindeymiş.. Kimsenin hatta yaLnızLıqın biLe hatırLamadıqı kadar eskiLerde.. Ve cezam yaLınLıkmış..
    YaLın bi sevda biLe yaşayamamakmış..
    Kısacası "yaLnızLık.."

Suçumu bana hüküm verenLer biLe hatırLamıyor şimdi..
    'Ne zaman bitecek bu yaLnızLık?' diyorum..
    ALdıqım cevap "Ne zaman başLadıqını unuttuk.. HatırLayamıyoruz ki.." oLuyor...

BiLiyorLar hakLıLıqımı.. AsırLık yaLnızLıkLar haketmedim BEN biLiyorLar..
    Ama dinLemiyorLar..
    'HakLıLıqım qün yüzüne çıkarsa aşkın adaLetine Leke sürüLürmüş'.. ÖyLe
    diyorLar..
    DinLemiyorLar..

Ve dava açtım tüm hak ediLmeyen yaLnızLıkLara..!
    Davacıyım aşkın bu kafasına qöre işLeyen adaLetinden..
    Bu hiç hakkı oLmadan can yakan suretinden.. Kişiye qöre muameLe etmesinden ve daha nice beterLiqinden davacıyım..
    Kazanacaqım bu davayı...
    Atacaqım sırtımdan Leke sürüLecek yaLnızLıqı..

Dünyayı dize qetirecek kanıtım...

Kanıtım: "AsırLık yaLnızLıqım..!"

AsırLık Senin YaLnızLığın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalnızlıkta seni bulamadım

yalnızlıkta seni bulamadım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. asırlık insanlar

asırlık insanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. *yalnızlık*

*yalnızlık*

4. Asırlık sevda

Asırlık sevda

aşk nelere kadir..aşk öyle bişeydirki tarfi olmaz.allah ömür boyu herkese nasip etsin. en azından herkese örnek olan amcayla teyzeyi örnek alalım ve aşkla kalalım.. Malatya’nın Arguvan ilçesine bağlı Yazıbaşı köyünde yaşayan ve 113 torunları bulunan 112 yaşındaki Abdullah Adıgüzel ile 110 yaşındaki Elif Adıgüzel çifti, 90 yıldır aynı yastığa baş koyuyor. 1888 doğumlu Abdullah...
  5. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?

Sayfayı Paylaş