gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asistan

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir uzmana asistan oldugunuzu görmek, tüccar iseniz, bir bankadan kredi isteyeceginize, esnaf iseniz bagli oldugunuz dernekten yardim alacaginiza memur veya isçi iseniz çalistiginiz müesseseden borç almak için amirinize bas vurdugunuza, evli iseniz esinizden para hususunda ricada bulundugunuza, ögrenci iseniz baba veya velinizden harçliginizin arttirilmasini isteyeceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kendinizi asistan olarak görmeniz. Hayatinizda basarili olmak için iyi adimlar atmak üzere oldugunuzu ve kisa zamanda neticeye ulasacaginizi gösterir.

Asistan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gribe karsi asisiz koruma

gribe karsi asisiz koruma

gribe karsi asisiz koruma BİLİM adamları, organizmanın "doğal anti-virüs sistemi"ni güçlendirerek grip ve diğer ölümcül virüslerle baş edebilmesini sağlayacak bir mekanizma keşfettiler. Hücrelerde yaratılan bağışıklık, grip ve öldürücü virüslere karşı etkili. Kanada’daki McGill Üniversitesi araştırmacılarının bulduğu yöntem, hücrelerin ilk savunma hattı olan...
  2. Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

Şüphelendiren davranışlar, bir aşk doğabilir mi?

merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum, uzun zamandır kafamı kurcalayan bir soru var sizlere sormak farklı farklı fikirlerinizi almak istiyorum. Çünkü bu konu kafamda uzun zamandır soru işareti yaratıyor. Ben 23 yaşındayım üni 3 sınıfta okuyorum bir sene uzadı okulum, bahsedeceğim kişide 33 yaşında... Ben bundan 4 sene önce üniversiteye başladım ve bölümde sevilen ve örnek gösterilen bir...

Sayfayı Paylaş