gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

asi'yi tanıyomusunuz?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan’ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler’le başrolü paylaştı. 2005′de yine Çağan Irmak’ın yönettiği Babam ve Oğlum adlı filmde Sadık’ın karısını oynadı.

asi'yi tanıyomusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. demir'i tanıyomusunuz?

demir'i tanıyomusunuz?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da doğdu. Eğitimini; Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümününde son sınıf öğrencisi olarak devam ettirmektedir. Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Murat Yıldırım; okuldaki tiyatro bölümüne girerek oyunculuğa ilk adımı atmış oldu. Tiyatro bölümündeki arkadaşları vasıtasıyla televizyon dünyasına giren Murat Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını...
  2. Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen Bu Kalbi Tanıyo musuN

Sen bu kalbi taniyormusun? Sadece sana carptigini, sensizken parcalandigini ve hasretine dayanamayip kan agladigini biliyormusun? Hissedebiliyormusun sana olan duygularini, ilk ve son askini, senin icin kopan firtinalarini? Bu kalp seninle carpiyor... Sen bu kalbi taniyormusun? Ne yaptin sen bana? Neden? Senin yüzünden hic tanimadigim birine asik oldum, ona bütün hayatimi adadim, onun...

Sayfayı Paylaş