gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Aşk acısı bilmeyenler baksın sadece

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Demek aşkın acısı böyle bir şeymiş :))) [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Acıya bayılırım da :D mrk ettim bakayım dedim one biberbiş :D:D yaktın bizi yaktııın :puha:

Aşk acısı bilmeyenler baksın sadece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk acısı

aşk acısı

Tayvan'da 56 yaşındaki bir kadın, gençliğinde yaşadığı aşk acısı nedeniyle 30 yıldır evinden dışarı çıkmadan yaşıyor. United Daily gazetesinin haberine göre, Tainan kentinde yaşayan A-fan isimli kadın 1978'de yaşadığı bir karşılıksız aşk macerası yüzünden kendisini eve kapattı ve bir daha dışarı çıkmadı. Aşkının acısını hala yaşayan kadın, 2 ay önce 86 yaşındaki annesinin bir trafik...
  2. Aşk acısı çeken nickler

Aşk acısı çeken nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken nickler aşk acısı sözler acı sözler çekenler için Bir GeCe Yarısı Titreyerek Uyanırsan Bilki Resmini Öptüğüm Gündür Bir Gün Sebepsiz Yaşlar Süzülürse O Güzel Gözlerinden Bilki Yokluğundan Öldüğüm Gündür.. Aşk bir içkidir herkes içemez bir kere içen asla vazgeçemez geceleri yıldızlar yakınlasıyor,yagmur yagınca bulutlar birbirlerini ıslatıyor hani varya ben...
  3. sadece aşk....

sadece aşk....

hepimiz ilk günkü gibi hatırlarız ilk yüreğimize düşen yangını,kalbimize düşen sevgiyi,aşkı....işteee meleklerimm bu yazııı siziii alıpp taaa o günlere götürecek ve sonunda içiniz kıpır kıpır olacak....iyi okumalarrr canlarım...umarım begenirsinzi?? Sokağa fırlayacaksın… Sokaklar da dar gelecek… Tıpkı vücudunun yüreğine dar geldiği gibi… Ne denizin mavisi açacak içini, ne pırıl pırıl...
  4. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence

Sayfayı Paylaş