gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Aşk acısı çeken dertli nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşk acısı çeken nickler aşk acısı çeken msn nickleri sözler acı sözler dertli nickler Aşk yüzünden dert çile çeken herkes için msn iletisinde kullanabileceği hasret dolu özlem dolu dertli nickler

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur...

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak...
    Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var...

Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi...

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana...

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...

DÜN CICEKCININ ÖNÜNDE BIR GÜL GÖRDÜM, DÜNYANIN EN GÜZEL GÜLÜ BENIM DIYE HAYKIRIYORDU... O GÜLÜ ALDIM, AMA EN GÜZEL GÜL OLDUGU ICIN DEGIL...SENI GÖRÜP UTANSIN DIYE!

ARAMIZDA ALEVDEN BIR DENIZ OLSA BANADA MUMDAN BIR KAYIK VERSELER HIC DUSUNMEDEN OLUMU O MUMDAN KAYIGA BINER GELIRIM .

seni yyldyzlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

ÖNCE DÜSTÜGÜMDE KALKMAYİ ÖGRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUGUMDA ACİYİ SEVMEYİ ÖGRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERKEDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYİDA ÖGRENDİM HERSEYİ ÖGRENDİMDE YALNİZ UNUTMAYİ ÖGRENEMEDİM

insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar

Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var

ASK:GÜLÜ DIKENIYLE AVUÇLAMAYA BENZER. ELLERIN KAN IÇINDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN.....

Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(

Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır.

Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni güftesiz de söylerim Çünkü ben Güftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda

NE OLURDU BIR YAPRAGIN DAHA OLSA!BAK SEVMIYOR ISTE BENI HAIN PAPATYA!

2. ASiQüzell

ASiQüzell Forum Okuru

sen bu notaya yakışan en qüsel bestesin

Aşk acısı çeken dertli nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk acısı çekenler için nickler!

aşk acısı çekenler için nickler!

acılı aşk nickleri aşk acısı nickleri acı acısı çekenler için nickler ask acisi nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma... Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı..!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok...
  2. aşk acısı çeken sevdalı nickler

aşk acısı çeken sevdalı nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken msn nickleri acı nickler aşk acısı sözler sözler $imDi ben o küçücük yüreime sıığDırDığım ßüsßüyük sevqimLe kaLdım KεşKε hεp ç0cuqk kaLsaЧĐımda sütümü içip ЧatsaЧĐım... xD iNsan 1 deFa aşıK oLur qeriDe kaLanLar sadece tutKudur ѕєν αмα уüяєктєη σℓѕυη gєℓ αмα євє∂ι σℓѕυη gιттιуιη уєяє вєηι∂є göтüя gιттιуιмιz уєя кαяα тσρяαк σѕℓυη Béni SévmiYorsun DiYé...
  3. Aşk acısı çeken nickler

Aşk acısı çeken nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken nickler aşk acısı sözler acı sözler çekenler için Bir GeCe Yarısı Titreyerek Uyanırsan Bilki Resmini Öptüğüm Gündür Bir Gün Sebepsiz Yaşlar Süzülürse O Güzel Gözlerinden Bilki Yokluğundan Öldüğüm Gündür.. Aşk bir içkidir herkes içemez bir kere içen asla vazgeçemez geceleri yıldızlar yakınlasıyor,yagmur yagınca bulutlar birbirlerini ıslatıyor hani varya ben...
  4. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence
  5. Aşk Acısı Çeken Sözler

Aşk Acısı Çeken Sözler

Hemen hemen herkesin başına bu hayatta aşk ile karşılaması gelmiştir. Kimisi sevgisine karşılık bulurken ne yazık ki kimide bu konu da daha şanssız olabiliyor. Aşk acısı ile ilgili sözler arayanlar için birbirinden güzel aşk sözlerini bu yazım da paylaşıyorum. Büyüdüm artık… Anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. Sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde!...

Sayfayı Paylaş