gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

aşk acısı

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Tayvan'da 56 yaşındaki bir kadın, gençliğinde yaşadığı aşk acısı nedeniyle 30 yıldır evinden dışarı çıkmadan yaşıyor. United Daily gazetesinin haberine göre, Tainan kentinde yaşayan A-fan isimli kadın 1978'de yaşadığı bir karşılıksız aşk macerası yüzünden kendisini eve kapattı ve bir daha dışarı çıkmadı. Aşkının acısını hala yaşayan kadın, 2 ay önce 86 yaşındaki annesinin bir trafik kazasında yaralanmasına ve hastaneye kaldırılmasına rağmen kendisini ziyarete gitmedi. A-fan'ın annesinin ihtiyaçlarını komşuları gideriyor.
    Komşuları A-fan'ın çok az konuştuğunu, bazen eve yardıma gelenleri de içeri almadığını söylüyor. Haberde, aynı mahallede yaşayan yaşlı insanların A-fan'ı hatırladığı, ancak gençlerin kadını hiçbir zaman görmedikleri belirtiliyor.
    Cihan

aşk acısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk acısı çeken nickler

Aşk acısı çeken nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken nickler aşk acısı sözler acı sözler çekenler için Bir GeCe Yarısı Titreyerek Uyanırsan Bilki Resmini Öptüğüm Gündür Bir Gün Sebepsiz Yaşlar Süzülürse O Güzel Gözlerinden Bilki Yokluğundan Öldüğüm Gündür.. Aşk bir içkidir herkes içemez bir kere içen asla vazgeçemez geceleri yıldızlar yakınlasıyor,yagmur yagınca bulutlar birbirlerini ıslatıyor hani varya ben...
  2. Aşk acısı nasıl geçer ?

Aşk acısı nasıl geçer ?

aşk acısı nasıl geçer aşk acısı ne zaman biter Aşh hayatınızda bazı sorunlar yaşandı ve ayrılma kararı aldınız.Bazı ilişkiler ya medeni bir şekilde biter yada medeniyetsizce bir ayrılıkla ama siz artık unutmak istiyorsanız buyrun ozaman unutmanın yolları ... Hayatınızın aşkıyla yollarınızı ayırmak zorunda kaldınız. Aşk acısı çekiyorsunuz nasıl hafifletirsiniz? Yaşamakta olduğunuz bu sürecin...
  3. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence
  4. Neden aşk acısı çekeriz?

Neden aşk acısı çekeriz?

aşk acısı niye çekilir, aşk acısı çekiyorum ne zaman geçecek,aşk acısı niye çekiyorum,aşk acısı bağımlılıktan mı,aşk acısı neden geçmez,aşk acısı ne kadar zamanda biter Çok basit. Aşk beraberinde sahiplenmeyi getirir, sahip olduğumuz şeyleri kaybetmekse acı verir. Aşık olduğumuzda sevdiğimiz insanı o kadar sahipleniriz ki, ayrılık demek bir bakıma ölüm demektir, sevgiliden mahrum kalmak...

Sayfayı Paylaş