gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Aşk adamı inletir

Konu, 'Çöplük' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

canımm ellerine sağlıkk hepsi çook güzell ama ben bunu çok beğendimm

Aşk adamı inletir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Adamı

Aşk Adamı

Sevdanın ne olduğunu asla anlayamayacağını düşünürdü. Sevmek neydi açıklamak isterdi ama olmazdı yapamazdı. Ve her seferinde sevgiyi anlatmaya çalışıp da beceremeyince öyle bir şeyin olmadığına inanırdı.Her aşık oluşunda şiirler yazardı sevgililerine-gerçi onlara sevgili denilmezdi çünkü o hep platonik aşklar yaşardı. Aşkın somut bir şey olmadığının farkına çocukken varamazdı. Bir insan neden...
  2. Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar,...
  3. Emirkan - Aşk Adamı

Emirkan - Aşk Adamı

sana deger mi bilmem böyle yazmıs tanrım seni basımın üstğnde yerin war emret gülüm hep seninim sew beni ihtiyacım war içimde gecmişten korkular ben acıya alıstım sasırt beni mutlulukla ben acıya alıstım sasırt beni mutlulukla BEN KADININ HASINI GECENİN YASINI ASKIN ACISINI BİLİRİM BEN CİLEYİ CEKERİM GÖZYASI DÖKERİM BEN ASK ADAMIYIM..
  4. Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri Çoğu kadın, eşinin ya da sevgilisinin ilişkinin ilk günlerinden sonra aşama aşama farklı birine dönüşmesinden şikayet eder. Erkek, kimi zaman hırçın bir aslan, kimi zaman da kafesteki kuş halini alır… Aşk, biraz oyun oynamaya benzer ama bilin ki oyun arkadaşınız olan sevgiliniz ya da eşiniz, ilişkinin başındaki heyecanını ve coşkusunu zamanla yitirecektir. İşte...

Sayfayı Paylaş