gebe
  1. ÇOK DERTLİYİM

ÇOK DERTLİYİM Forum Okuru

Aşk arkadaş piskolojim bozuldu yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ÇOK DERTLİYİM tarafından paylaşıldı.

14 yaşındayım liseye yeni başladım 3 senedir birisini seviyorum ama o beni sevmiyor aynı sınıftaydık 8. Sınıfta bizim sınıfımız grupludur gruplara ayırılır ben hep ezilenler grubundaydım onur ise diğer grupta o da beni eziyor arkadaşım doğru düzgün yok ve en kötüsü yeni liseye gidiyorum belki sevdiğim kişiyi unuturum ama arkadaş sıkıtısı geçmicek çünkü 8. Sınıflardan bazı popüler kişilerle aynnı okulda olucaz belki beni ezerler diye yinede korkuyorum aşk ve arkadaş sıkıntım çok var umarım beni anlamışsınıdır çünkü ben bu acıyı 3 senedir çekiyorum arkadaş sıkıntısını 5 senedir :(( nolur yardım edinn....

Aşk arkadaş piskolojim bozuldu yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

Arkadaşlar nolur yardım edin çaresizim

sevgilim bana küfür etti rüyada sevgilini ailenle tanıştırmak sevgilim küfür ediyor rüyada sevdiğini ailenle tanıştırmak arkadaşlar yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var benim bi erkek arkadaşım var.. onu ailemle tanıştırdım ve bende onun ailesiyle tanıştım... aramız çok iyi... beni çok ama çok seviyor bi dediğimi iki etmiyor..başka erkeklerin hayır diyeceklerine sadece beni üzmemek adına...
  2. arkadaşlar lütfen yardım edin..

arkadaşlar lütfen yardım edin..

sex anılarım Arkadaşlar..ben 21 yaşındayım.etrafımda çok erkek var..ben bekarete önem veren bi ailede yetiştim şu an çevrem farklı bi kısım bunun artık geride kaldığını,bi kısım önemli olduğunu savunuyor..erkek arkadaşım vardı benle birlikte olmak istedi ayrıldım..zorunda kaldım..:hasta:ben kendimi bilirsem önemi yok diyorum ama bi yerde bekaret hep çıkacak önüme..ve diyorum ki bigün...
  3. bi yardım edin arkadaşlar

bi yardım edin arkadaşlar

80 kiloyum 68 kiloya düşmek istiyorum ama diyet uygulayamıyorum bazıları günde tek öğün ve sıkı bi şekilde yemek yeğerek zayıfladıklarını söylüyolar bu şekilde verebilirmiyim kilolarımı
  4. arkadaşlar yardım edin lütfen....

arkadaşlar yardım edin lütfen....

sizden bir konuda yorumunuzu almak istiyorum.. haziran ayının 13 unde hastalanmam gerekiyordu olmadım 17 sinde kan testinde hamile oldugumu öğrendim ancak 3 gun sonra düşük yaptım. ve suan 20 temmuzda adet olamam gerekirken hala olmadım adetimin geçikmesinin 11. gunu kan testi yaptım ve ultrasonda rahim kalınlaşması olduğu halde sonuç negatif çıktı.. bugun 14, gun gecikmede ve ara ara kasık...
  5. arkadaşlar yardım edin:(

arkadaşlar yardım edin:(

benimde derdim var kendimce dağ gibi hemde.. şöyle söyleyeyim panik bir insanım çok. haziran ayında sevgilimle birşeyler yaşamıştım ama birlikte olmadık ben yinede hamile kalmaktan korktum kendimce sebeplerim vardı.. temmuz ayında da adetim gecikince şüphelendim 3 kez beta hcg testi yaptırdım farklı tarihlerde 3 testte de değerim 2.1 den küçük çıktı. doktor farlutal verdi adet söktürücü...

Sayfayı Paylaş