gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

aşk bana büyük geldi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]Bu Resim Sayfa Düzeni İçin Küçültülmüştür. Gerçek Boyutuna Bakmak İçin Tıklayınız. [​IMG]

aşk bana büyük geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Gel Bana

Sezen Aksu - Gel Bana

Düşünme hiç başka şeyi Sevmeyi bil sevilmeyi İşte gördün dünya bomboş Sevmek için durma koş Sevelim hep sevilelim Dertleri terk eyleyelim Sevelim hep sevilellim Mutluluğa yönelelim Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Hayat zor hayat yokuş Ölümden öte herşey bomboş Sevgimiz herşeyden uzak...
  2. Biri Bana Gelsin

Biri Bana Gelsin

alıntı
  3. Büyük Aşklar Tek Basına Yaşanırdı ...

Büyük Aşklar Tek Basına Yaşanırdı ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Büyük Aşk

Büyük Aşk

duygulu yazılar, aşk hikayeleri, aş, fedakarlık, yaşama gücü aradığınız herşey burda melekler. bazı aşklar vardır yaşamaya değer keşke o kadın yada erkek ben olsam dediğiniz işte öyle bir hayattan aşk hikaye... Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz değneği ve el yordamı ile otobüse binmişti.Şoför soldan üçüncü sıra boş hanımefendi, dedi.Kadın 32yaşında güzel bir bayandı ve eşi...

Sayfayı Paylaş