gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşk; bazen bir zaman hatasıdır.

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Aşk; yalnız bir operadır kış güneşinde dinlenen. Aşk; bazen bir zaman hatasıdır. Aşk; bazen kavuşamamak adını karalamaktır kağıtlara.
    Uzun bir suskunluktur ya da durmadan ondan konuşmaktır.
    Aşk; bir filmin bir karesinde takılıp kalmak...
    Bazen tuhaf bir cesaretle meydan okumaktır.
    Aşk; bazen nedenini bilmediğiniz bir duraksamadır.
    Aşk; bir harabenin ortasında birşey bulup da ne yapacağını bilemeyen
    iki savaş çocuğu gibi kalmaktır.
    Eylül'ün toparlanıp gitmesini izlemektir.
    Bir bakış bile anlatmaya yeterken herşeyi
    kalbinizi dolduran duyguların kalbinizde kalmasıdır.
    Aşk; canınızla beslemektir hüznün kuşlarını.
    Aşk; vazgeçmektir gözlerinden.
    Geceleri ansızın nedensiz uyanmaktır uykularından usul usul ağlamaktır.
    Aşk; birgün anahtarın ters döneceğine inanıp ışığa kavuşmayı özlemektir.
    Aşk; buralardan öylece çekip gitmek ve sonunda kendine bir gül vermektir.
    Acını içine alıp göz damlalarını tutup güçlü olmaya çalışmaktır...

Aşk; bazen bir zaman hatasıdır. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası

Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası

Aşkın Nur Yengi - Bir Zaman Hatası ah bir zaman hatası anladım yanlış bir yerde yanlış bir kadın sevgilim farkındaydım istediğin gibi olamazdım affet ne olursun üzülme hemen unutursun gitmek zorundaydım kendimi bırakşam da ruhum kaçar bu gönül divane her aşka ah konar geçer valizim dolu yine aşklarla anılarla yola çıktım sonsuz ayrılıklarla öyle bir yalnızlık ki yıllar...
  2. aşk bazen!!!

aşk bazen!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. || Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

|| Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

Bazen yorar insanı küçük şeyler; büyük sırlar vardır küçük şeylerin içinde. Açıldıkça açılır, boyuna posuna bakmadan.. Bazen dinlendirir insanı uzaklar; uzaklığa bir yakınlığı vardır gözlerin. Gözlerin olduğu kadar gönlün de.. Bazen durur tüm adımlar; adımların tembelliğinden değil, yolların düşündürücülüğünden. Öyle çetrefillidir ki, susar ayaklar da kimi zaman.. Bazen sorar gözler,...
  4. Aşk..bazen

Aşk..bazen

aşk bazen gitmekle kalmak arasında verdiğin en büyük savaştır Aşk, bazen sihirli bir iksir gibidir. Oyun oynarsın o iksirle.. Ya zehirler seni, ya da büyüler... Aşk, bazen yıllanmış bir çınarın öksüz kalan son yaprağıdır. Ürpertir seni yalnızlık.. Ya var gücünle tutunursun, ya da yere düşer kaybolursun... Aşk, bazen uzaklara dalmaktır. Gıpta edersin başkalarının duygularına.. Ya hasret...

Sayfayı Paylaş