gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşk bir kız ne yapmalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

AŞIK BİR KIZIM NE YAPMALIM nolur SÖYLEYİN NOLURRR

aşk bir kız ne yapmalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Kızım Genç Kız Oluyor… Ne Yapmalıyım?

Küçük Kızım Genç Kız Oluyor… Ne Yapmalıyım?

kıllardan kurtulma yöntemleri ile ilgili bilinmesi gerekenler “Kız çocukları genç kız olmayı sabırsızlıkla beklerken ergenliğinin ilk dönemlerinde yaşadıkları hızlı değişikliklerle başa çıkmak zorundadırlar. Bu dönemi sağlıklı bir şekilde atlatmaları için ailenin desteği çok önemlidir. Bu başlangıç döneminde çocukların ruh sağlığı kadar kişisel bakım, sağlık ve güzellik konuları da önem...
  2. bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

Kızlar 3 aylık bir kızım var o kadar sakin bir bebek ki anlatamam. Ama bu günlerde bir sorun var çözemediğim sürekli kusma sorunu var. Doktora götürdüm korkulacak birşey yok diyor. Ben bebeğimi Aptamil maması ile besliyorum. Bu durumla karşılaşan oldu mu ? Bebeğiniz hiç kusuyor mu ? Bu sorunu nasıl atlatırız.Önerisi yada fikirleri olanların tecrübelerini bana aktarmasını bekliyorum.
  3. Neden adet olamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Neden adet olamıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

Kızlar merhaba. adetlerim inanılmaz düzensiz benim. Yaklaşık 4 yıldır böyle. hani 3-5 ay adet olmadığımı biliyorum. Bu yüzden doktorlarada gittim bir şeyin yok deyip genelde stretolayına bağlıyorlar durumu. Artık ilaçları kullanmayıda bıraktım. Çok kötü bir durumdayım. Farlutalle ile adet oluyordum bi kaç hafta gecikmelerle. Ama şükür artık onuda olmuyorum. Ya ben adet olmuyorsam benim ileride...
  4. kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

kızım ders çalışmıyor ne yapmalıyım

Ne yaptıysam ders çalışmayı sevdiremedim. Kızım neden ders çalışmıyor? Tecrübeli anneler yardım edin :(
  5. .Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş. Ne yapmalı?

Ya şimdi benim 8.sınıfa giden bi kuzenim var.Kuzenim birinden hoşlanıyormuş.Ve o çocuğunda öyle hissedebileceğini söyledi.Dediğine göre çocuk o ne derse savunuyor.Derslerde yan yana oturdukları için de çocukla bildiğin dip dibe oturuyormuş.Arada çantaları falan aşağı koyuyorlarmış.Ha bide çocuk sporseverin teki ama bu ona gel bizimle otur gitme diyince genelde yanında duruyormuş.Ve kuzenim...

Sayfayı Paylaş