ask bitti cok uzgunum herseyi yaptim ama hala agliyorum :(

Bilmem__

Yeni Üye
Üye
ask bitti cok uzgunum herseyi yaptim ama hala agliyorum :(
Ben 6 hafta once ayrildim iliskim 3 yil surdu, evlenecektik ama olmadi kotu bir sekilde ayrildik tekrar birlesmemizin imkani yok artik ama zoruma giden ayriligimizin hemen hemen ardindan ayni calistigi yerden bir baskasiyla cikmaya baslamis :( demekki onceden begeniyorlardi birbirlerini :( ya da iliskimizin sonlarinda cikmaya basladilar bilemiyorum ama cok uzuluyorum ondan sogumak icin herseyi yaptim ama olmuyo arkadaslarim zaman diyo gecer diyorlar bizlerde yasadik diyorlar bilemiyorum ayrilma nedenimiz cok farkli oldu ve suc bende görünse bile onda da coktu ama bunlar önemli değil :(
Benim icin sorun olan niye aninda bir baskasiyla cikmaya basladi beni unutmak icinmi yoksa gercekten sevdigi icinmi ve iliskisi ciddiymis ne aradi ne sordu beni :( tek mesaj atti o da yakinda evleniyorum diye :( ben hic aramadim cunku kotu yapiyo bana :( hicmi sevmedi ben hala seviyorum ama olmaz ve cok aci cekiyorum :(

Aşk acısı, şu dünya da ilacı sadece zaman olan ama o zaman geçtikçe insanın canından can da geçiyor lakin dediğim gibi tek ilacı zaman. Belki seni unutmak için ya da seni kıskandırmak içindir bilemiyorum ama takıldığım yer senin "artık birleşmemiz imkansız" demen oldu. Bu yüzden, onu sana hatırlatacak herşeyden uzak dur ve varsa imkanın kafa tatili için uzaklara git:S

Yaptim tatilede ciktim Yani olmasina mumkun yok :( ama hala sevgim bitmedi:( anlamadigim iste hemen cikmasi :( bi arkadasina sordum onun o da ciddiler dedi bi kac gun once 3 umuz birlikteydik dedi :( ayni yerdendi calisiyorlarmis anlamadim ya dedigin gibi yada vardi bisiler oncedende cunku ayni yerde calisiyorlarmis :( anlamiyorum bilemiyorum aldatildimmi yoksa:(

Ben arkadasina ne ara ciktilarda ciddi oldularda evlenmye kalkiyorlar diye sormustum:( arkadasida bana herkes onlari isyerinde cok yakistirmislar once espri mespri falan daha sonra cikmaya baslamislar biz ayrildiktan sonra ve ciddilermis dedi :( ama Benim inanasim gelmiyo daha oncede bisiler vardi bence:( simdi diceksenizki bosver nasil olsa birlesmenize imkani yok ama iste bu Olanlara inanamiyorum aldatildiysam :( Benim yasim su an 24 o da yakinda 30 olacak:(

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
Geri