gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Borcum Olsun; Sana ..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Kurtarıcım Aşk

sen s/oluyorum ben,
    sen gibi..

en son nefesinin gereği kadar
    çek beni yüreğinin en ölümsüz köşesine..
    ve bırakma öleceğini bilsen bile..

ölü aşkları yüreğinde yaşatma çabası yerine;
    can çekişen sevdayı kurtar tüm merametinle..

bırak birde aşk borcum olsun sana
    c/an gibi..

Aşk Borcum Olsun; Sana .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

şen oralarda sevgiden benden uzak belki mutluşun belki deli bense burada kimsesiz çocuk gibi bekler dururum bir dost eli iç içebilirsen kadehler zehir gibi hasretten geç geçebilirsen sevgimden don dönebilirsen herşeye o günlere istersen git gidebilirsen kalbimden sen oralarda razıysan unutmaya söyle sevgilim yazık bana dur sakın gelme kal benden uzaklarda kal haram olsun bu aşk sana...
  2. Edip Akbayram - Aşk Olsun Sana Çocuk

Edip Akbayram - Aşk Olsun Sana Çocuk

aşk olsun akor edip akbayram anam avradım olsun aşk nota sana çocuk notaları anam avradım edip akbayram Aşk olsun aşk olsun aşk olsun sana çocuk aşk olsun Acıyorsam sana anam avradım olsun Elbette Türkiye'de en uzun koşuysa devrim O onun en güzel en güzel yüz metresini koştu İlk o fırladı lüverden en sekmez mermisiylen En hızlısıydı hepimizin en hızlısıydı hepimizin İlk o göğüsledi ipi Aşk...
  3. Sana bir elveda borcum kalmasın SEVGİLİ

Sana bir elveda borcum kalmasın SEVGİLİ

. İçimde bir yağmur ikindisi İçimde sensizliğin üç beş nöbeti... Gözlerinin uçsuz bucaksız semasında güneş batıyor şimdi ve benim yüreğim yakamozlu bir gecenin ertesine dönmek üzere... Senli rüyalar ve sensizliğin kabusları arasındaki uyku vakitlerimde bedenimde durmak bilmeyen titreme nöbetleri... Sensizliğin yitirmişliğin yağmur damlaları yanaklarımda tuzlu yollar...
  4. sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

sen aşk oldun!ben sana aşık oldum!

aşk öyküleri sana aşık oldum bir günü daha söndürdüm kültablasında... paslı bir makas gibi yalnızlığım...bu karanlık boşluğu kesmiyorsun işte.. uzadıkça uzuyor geceler...ve zaman sinsi sinsi ilerlemekte... Gelip yüreğimin perdelerini aralasan...bu soğuk havayı söküp atsan... çıkarsan şu sırtıma saplanan bıçağı... pansumana değil sana ihtiyacım var! hangi köşeye saklansam gölgen vuruyor...
  5. Aşk sana benzer fragmanı

Aşk sana benzer fragmanı

aşk sana benzer film özeti,aşk sana benzer film konusu,aşk sana benzer film fargmanı izle,aşk sana benzer izle,aşk sana benzer oyuncuları Ege'de bir balıkçı kasabasından ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kız olan Deniz ile karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali'nin aşkına dondurmacıdan...

Sayfayı Paylaş