gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

aşk boyle birsey

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. narinim

narinim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aşk boyle birsey

eline sağlık güzeldi

aşk boyle birsey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banada Birsey Varmi

Banada Birsey Varmi

BANA DA BİR ŞEY VAR MI? Cüneyd-i Bağdâdî ordu ile bir sefere katıldı. Ordu kumandanı ona bâzı şeyler gönderdi. O da istemeyerek alıp, asker ve gâzilerin muhtaçlarına dağıttı. Bir gün öğle namazını kıldıktan sonra oturup; "Niçin o şeyi kabûl ettim?" diye kendi kendini kınıyordu. O sırada uykusu gelip uyudu. Rüyâsında, çok süslü bir takım köşkler gördü. "Bunlar kimin?"...
  2. Ilginc Birsey Bir Bakin

Ilginc Birsey Bir Bakin

15 Ocak Saat: 19:00 Aloo aşkım naber? - Kızlarla oturuyoruz aşkım. Sen nasılsın? Bende ne yapayım. Akşama kadar yoruldum ya. - Biz de çok yorulduk bugün. Aşkım benim burada işim bitti. - İyi o zaman ne güzel dinlenirsin Aşkım diyorum ki oraya geleyim madem. - Neden? Ya seni özledim ne yapayım burada. -Gelme. Neden öyle diyorsun? - İstemiyorum gelme. Ya mutlaka bir sebebi vardır...
  3. Robert Boyle

Robert Boyle

(1627-1691) Modern kimyanın kurucuları olarak genellikle Priestley, Lavoisier ve Dalton bilinir; ama onları önceleyen ilk büyük adımı Boyle’un attığı gözden kaçmamalıdır. Boyle’un içine doğduğu dünya büyücülüğün, falcılığın, batıl inançların kol gezdiği bir dünyaydı. Bıraktığı dünya, olgusal deneye, ussal ve eleştirel düşünmeye, doğal güçleri anlama ve denetlemeye yönelen bir dünya olmuştu....

Sayfayı Paylaş