gebe
  1. halecobanoglu

halecobanoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Çayı demleyin Aşk çekin

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında halecobanoglu tarafından paylaşıldı.

Aşk çayı büyüsü, Pazartesi, Salı veya Cuma günlerinde, ilk dördünden hemen sonra, dolunay olmadan yapılırsa etkili olur. Çaydan başka şunlara ihtiyacınız olacak:

3 mum (kırmızı, pembe, ve yeşil)
    4 karaman kimyonu tohumu (Carum carvi)
    4 rezene tohumu (Foeniculum vulgare)
    3 kuşburnu yani gül meyvası
    5 yenilebilir nitelikte gül taç yaprağı

Eğer yenilebilir nitelikte gül taç yaprağı bulamazsanız, gülsuyu yahut gülkurusu da kullanabilirsiniz. (gülleri çaya karıştıracağınız için böcek ilaçlaması yapılmadığından emin olun).

Mumları yakın ve onları çaydanlığa yakın bir yere dikin. İki bardak memba suyunu çaydanlığa dökün, diğer malzemeleri ve çayı bu suya katın ve ağır ağır kaynatın. Çay kaynarken çıkan buharın üzerinden ellerinizi üç kez geçirin ve içinizdeki aşka konsantre olun. Çayı bir fincana dökün ve rahat bir yere oturun. Eğer sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafı varsa çayı içerken bu fotoğrafı görebileceğiniz bir yere koyun ve şu sözleri söyleyin :

Götürüyorum bu fincanı dudaklarıma,
    Yudum yudum içiyorum onu, yavaşça,
    Gül, çay, karaman kimyonu, ve rezene
    Benim için tutun aşkı vermeyin kimseye..
    Kaynak: Aşk Çayı Tarifi - Maji Spiritualizm ve Kişisel Gelişim Akademisi
    Not: ilgili kaynaktan izin alınarak paylaşım yapıldı.

Aşk Çayı demleyin Aşk çekin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞkim

AŞkim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor Gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor Yaşamak yada ölmek değil özleyipte görememek zor seni AŞKIMgözlerin nehir kirpiklerin köprü olsun ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun düştüğüm o yer senin gönlün olsunGökyüzüne her baktığımda,Yeryüzündeki çırpınışların anlamsızlığını hissediyorum.Ne kadar küçük bir dünyaya sahip olduğumu...
  2. Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim yardım et geceler bana tırmanıyorum düz duvara dayanamam yalnızlığa yüreğim çığlık çığlığa ara tara hiç yorulma bana bak kalbim sakın ha durma onu bunu hiç ayırma sonradan sızlanıp yanma sevemiyorsak ölelim güzelim yana yana dönüyor söndü bedenim kana kana sevmek bu muydu kaderim bir nefes aşk ver içime cekeyim
  3. ~~~~~~aşkım~~~~~~

~~~~~~aşkım~~~~~~

Sizler için seçtiğim en güzel aşk resimleri...
  4. aşk...

aşk...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim mi, aşk mı?

Fiziksel çekim çok önemli olsa da bir zaman sonra eğer gerçek bir aşk yaşamıyorsanız ilişki yürümüyor. Testimizi çözüp aşkta ne denli güçlü olduğunuzu keşfedin. Eğer seviyeniz yeterli değilse söz konusu gücü nasıl artırabileceğinizin anahtarı da yine testimizin sonunda. Fiziksel çekim kimi zaman yaşadığımız ilişkinin devam edebilmesi için ne yazık ki yeterli olmuyor. Ama uzun soluklu...

Sayfayı Paylaş