gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

aşk çok uzak

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ne kadar yol gitsem de Uzak hep uzak Uzar gider bu hikaye
    Enseme vur tak al lokmamı
    Bir gülüver bak kalbim senin
    Kullan… kullan… sonra bırak
    Yok ne sahibim ol ne de benim
    Aşk çok uzak
    Aşk çok uzak

Ah ah çok uzak
    O kadar dolmuşum ki
    Şu boşluğun içinde
    Bir eskici dükkanı var
    Gözlerimin içinde

aşk çok uzak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Antares - Uzak Aşklara

Grup Antares - Uzak Aşklara

karadenizim olsaydın boğulmak isterdim sende gözlerinde gözlerine dalmak bir daha çıkmamak en büyük heevesti bende sen yoksun şimdi sözlerin yok sen yoksun gözlerin **2 hasretinle başa çıkamaz oldum buralarda kalbime bi dur bile diemiyorum tutsak ettim umutlarımı onlara bile güvenimiyorum seni seviyorum desemde gelmeyeceksin biliyorum ama seviyorum hata bende gidiyorum buralardan ama yine...
  2. Uzaktan yaşanan aşklar

Uzaktan yaşanan aşklar

Onunla internette tanıştınız ya da bir tatil köyünde... Gerçekten harika bir insan ama bir probleminiz var; başka bir şehirde ya da ülkede oturuyor... İlişkiyi sürdürmek isteseniz de ciddi zorluklarla karşı karşıyasınız. Bu zorlukları yenmek için neler yapmalı? 1- Güvenilir bir başlangıç yapın Uzaktan yaşanacak bir ilişkiye girmeden önce sevgilinizin size karşı duygularında samimi olduğuna...
  3. Feridun Düzağaç - Aşk Çok Uzak - AKOR

Feridun Düzağaç - Aşk Çok Uzak - AKOR

Kapo 3 Em Ne kadar yol gitsem de Am Uzak hep uzak Am Em Uzar gider bu hikaye C D Enseme vur tak lokmamı al C D Bir gülüver bak kalbim senin C D Kullan. kullan. sonra bırak C D Yok ne sahibim ol ne de benim Am Em Aşk çok uzak Am Em Aşk çok uzak D C Em Aaaaaaaaaaaaaaaah çok uzak Em O kadar dolmuşum...
  4. Uzakda olsanda içimdesin aşkım...

Uzakda olsanda içimdesin aşkım...

uzakda olsanda ta icimdesin Bu şiirin sevdiyimle benim için özel bir yeri var.O şimdi yanımda deyil onu çok özlüyorum,canım aşkım yanım da deyilsin ama kalbimdesin.Seni seviyorum aşkım... Yaşıyor ama uzaktaysam senden Bilki seni hiç unutmadım Ölüm değilse bizi ayıran Yazık olmuş hata yapmışız. Senden ya da benden ne fakeder Şeytana uymuş aşkı yakmışız... Adımı söylemezdin bana...

Sayfayı Paylaş