gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşk dediğin nedir ki ?

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aşk dediğin nedir ki ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önyargı Dediğin Nedir ki

Önyargı Dediğin Nedir ki

Taksim'de otobüs bekliyordum. Bir genç kadın fena halde sinirime dokundu. Aşırı süslü ve rüküştü. Bayağılık akıyordu her yanından. Bir karış topuklarının üzerinde zor durduğunu belli ederek aptal aptal sırıtıyor, çevresiniçapkın gözlerle süzüyordu. Derken yanımızdaki elektrik direğini onaran işçi, merdivenden düştü. Bizler ambulans ve polis gelsin diye telaşlanırken o genç kadın süslü...
  2. aşk dedikleri

aşk dedikleri

AşK DeDiKLeRi**** Aşk Dedikleri... Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir. Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister. Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle...
  3. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  4. Aşk dediğin

Aşk dediğin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler?

Çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler?

Elbette ki her bebek birbirinden farklı ama sizlerin çocuğuma iyi ki almışım dediğiniz ürünler neler öğrenmek istiyorum.Bu hem benim hem tecrübesiz annelerin işine yarayabilir :)

Sayfayı Paylaş