gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Aşk dediğin

Konu, 'Çöplük' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hahahahahahahahaha
    ne doğru tesptler olmuş amaaahahahahahaha

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bencede cok güzel olmuş :yahoo:

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyy koptum ya hahahahahahah

Aşk dediğin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk dedikleri

aşk dedikleri

AşK DeDiKLeRi**** Aşk Dedikleri... Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir. Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister. Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle...
  2. Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Deniz Seki - Aşk Dediğin Laftır

Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi ara Çok çabuk geçer bu günler çevren boşalır sona Aşk dediğin laftır diyen güler karşında Güzelliğin gençliğin henüz bitmeden Etrafını saranların hepsi gitmeden Sevmeyi öğrenirsen ne mutlu sana Haydi ne duruyorsun koşsana aşka Aşk dediğin laftır derler sakın kanma onlara Yalnız sevilmekle kalma birde sevmeyi...
  3. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  4. Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili!

Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili!

Offf ALLAH bekleyenlere sabır versin..:( Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili! Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili! Kays gibi Mecnun olana kadar Hz. Yakup gibi aydınlığa hasret kalana kadar beklemek bekleye bekleye gözden olmak sözden olmaktır. Ve beklemek dünyanın en asil eylemidir eğer beklenene değecekse. Bilesin! Aşk; yanmaktır Ey Sevgili! Yanıp kül olmaktır Kerem gibi Aslına ermektir....

Sayfayı Paylaş