gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..''

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..''

Kimbilir hangi rengindesin hayatın?

Aşk değdimi bir kez insanın yüreğine, büyüdükçe büyüyor...

Yağmurlar yağsın diye dua ediyorum.
    Maviye bezenmiş bir halde, nil yeşilinin sonsuz özleminde bekliyorum dönüşünü...

Yıldızlı gecelerin seyrine dalmış, seni var etmeye çalışıyorum, olmadığını, olmayacağını olamayacağını bile bile...!

Bir yakın, bir uzak birlikte ola(mama)bilme ihtimallerinde tüketiyoruz zamanı.
    Gerçek miydik, yoksa bir izdüşümü müydük sadece...

İşte hayat!

Çaresizlikleriyle, çıkmazlarıyla, karamsarlıklarıyla, ömür tüketen iç çekişleriyle senden yarım kalanları tamamlamaya çalışıyorum.

Kimbilir şimdi neredesin?

Mutlu olduğunu söyleyeceksin sözüm sana ulaştığında.
    Belki ben böyleyim diyeceksin. Belki kapatmaya çalışacaksın yüreğindeki gerçekleri kaçamak cevaplarınla...

Susacaksın...

susturacaksın....

susturalacaksın...

ve kaç kez daha bahanelere sığınacaksın...

Sancılı bir akşam üstünü, demli bir çayla avuturken sensizliği. Bir yıldız kayıyor gökyüzünden.

Hadi durma bir dilek tut. Yürekten olsun. Hadi durma...

Hadi durma.

Hiç olmadım say, hiç dokunmadım say gözlerine, hiç düşmedim say cümlelerine...

Say sayabildiğin kadar...

Farzet, mesela de...

Hadi durma, al yanına beni. Sen olmayınca olmuyor. Sen olmayınca olunmuyor.
    Geceleri dizerken sana yazdığım metinleri, bir an sanki ayak sesini duyuyorum, gelişini. Gözlerim kapıya dönüyor...

Varla yok arasında bir umut, beklenti...

Önümde arkamda, sağımda solumda, içimde dışımda, saklanmayan sensin ve sobe demeyi bekliyorum ...

Sensin bendeki her şey yağmur yüreklim...

“Yok” desem varsın, “var” desem hani neredesin?

Kimseler bilmesin diye, sana nazar değmesin diye, nakış nakış adını işliyorum cümlelerin içerisine...

Yolun sonu...

Yolun başı...

Bir sensizliği değiştiremiyorum. Düşünüyorum senin üzerine bir hayat nasıl değiştirilir diye.
    Herşeye cevabı olan ben, bir sensizliği değiştiremiyorum...

Kimbilir neler yapıyorsun?
    Zaman ilerledikçe dahada tazeleniyor geçmiş...

Durup bir köşe başında seyretmek isterdim seni, ellerini, saçlarını, içindeki çoçuğun yaramazlıklarını, gözlerindeki o masumane bakışları...

Anlatmalıyım...

Evet; sana hala aşık olduğumu bilmelisin.

Affına sığınarak aşık olduğumu...

alıntı

2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    güzeldi arkadaş saol

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Tesekkür ederim okudugunuz icin

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    “Yok” desem varsın, “var” desem hani neredesin?
    tşkler paylaşımın için

5. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tesekkür ederim yorum yaptiginiz icin :)

Aşk değdimi birkez insanın yüreğine..'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Gidiyorum Bütün Aşklar Yüreğimde !

Birazdan nikah başlayacak.Herşey son derece güzel hazırlanmış,her ayrıntısına dikkat edilmiş mükemmele yakın olmuş.Çok mutlusun gözlerinden okunabiliyor.Çok iyi bilirim ki sen eğer çok mutlu veya heyecanlıysan gözlerin ışıl ışıl olur.Aslında senle ilgili bütün ayrıntıyı biliyorum ya neyse.Gelinlk içinde çok güzel gözüküyor yanındaki.O’nuda çok seviyorum nasıl sevmem ki o benim en iyi dostum...
  2. Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

Aşk Yüreğine Sığmadığı Zaman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yüreğimdeki aşkın sesisin

Yüreğimdeki aşkın sesisin

Hayatı yaşamak ve yorumlamak konusunda kendimi yetenekli görmüyorum, burada yaptığımsa içimde bulunan sessiz aşktan dolayı yüreğimden geçenleri önce dile sonra harflere dökmek. Ama bakıyorum ki harfler bile yüreğime dokunamıyor, yeterince aşkı yazamıyorum. Ben bir masallar ülkesinde yaşamıyorum, küçük bir aşk hikâyesinden her gün minik birer parça okuyor gibiyim. Bu iki yabancının hikâyesi...
  4. Aşk İnsanı Üşütür Mü?

Aşk İnsanı Üşütür Mü?

Teker teker bastığı tuşlar kendisinde basma arzusunu arttırdıkça arttıracak seslerin yankı bulmasına sebebiyet veriyordu. Kapkaranlık odanın en orta yerinde yılların birikintisine parlaklığıyla karşı koyamasa da yaratabildiği ahenkle fazlasıyla dayanabilmişti. Ufak bir mum yaktı. Neden yaktığını bilmiyordu. Baktı buğulanmış gözleriyle. Onda bir ayakkabı boyacısının dram dolu hayatını anımsatan...
  5. Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

Seni yüreğinden öpüyorum AŞKIM

yüreğinden öpüyorum sözleri öpüyorum mesajları Uzaklara çekilipte bana Hadi yaz diyorsun ya... İki kelimeyi birleştiripte Bir cümle yapamıyorum,elimdeki harflerden.. Sana ulaşabilmenin heyecanı basıyor özlemlerimi, Kalkıpta yüreğimi telaşa veriyorlar, Tutuşuyorum. Sana benden yakın olacakları için Okuduğunda gözlerini görecek olan harfleri kıskanıyorum. Aklımdan çocukça şeyler...

Sayfayı Paylaş