gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aşk demişLer

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Gözlerim yoluna düşmüş..hiç bir şey göremiyorum senden öte... senden öte sözler duyamıyorum..aldığım nefes seninle sınırlı.. ayağıma pırangalar vurmuş odaların..çıkamıyorum eşiklerinden..bir adım ötene atamıyorum adım..hapsoldum karanlığında,kaçamıyorum.. tutsaklık demişler bunun adına..hayır bu tutsaklık değil!

tutsaklık değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.
    uçsuz bucaksız,dursuz duraksız..

Daha da nefessiz bırakır insanı..daha da yapışır canına..etini koparırcasına hem de..kapıları kilitleyip anahtarları denize bırakır benim sana esaretim...
    çaresizlik demişler bunun adına..hayır bu çaresizlik değil!

çaresizlik değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.

Daha bir bağlar insanın elini kolunu..kanadını kırar..ateşlere salar tenini..tenine kor basar..gözüne mil çeker..içine ayaz emanet eder...baharlarını haraç keser senden..
    aşk demişler bunun adına..hayır bu aşk değil!

aşk değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.

Daha bir sefil eder insanı benim sende kalakalmışlığım..insanı üstünde intiharlar taşıyan iplerle sırdaş eder benim gidemeyişlerim..benim senden gidemeyişim,aşkı kapısında köle eder!!..

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşk demişLer
    tutsaklık değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.

çaresizlik değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.

aşk değil benim senden gidemeyişim..!
    başka birşey..
    daha yüce.
    daha akılalmaz.
    daha sınırsız.

harikasın canım mükemmel anlatım

Aşk demişLer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmem demiştin

Gitmem demiştin

Acılarıma; hayal kırıklığı eklemeyecektin, söz vermiştin, Sonbaharda yaprakları dökülen bir ağaç gibi kalmayacaktım.Yüreğime taş basıp, içimdeki hüznü yazmayacaktım.. Kara yaşlar dökülüyor şimdi göz bebeklerimden.Hayallar, bulut gibi uçuştu bak, bağrımın en tepesinden, Söyle; mutlu musun, sensin beni dipsiz okyanuslara iten,Ellerim boş, gözlerim buz, silemem seni nefesimden.. Gitmem...
  2. dönerim demiştin

dönerim demiştin

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda...
  3. Mevlana demiş ki..

Mevlana demiş ki..

mevlananın doğumla ilgili sözleri beklemekle ilgili sözler mevlana mevlana beklemek mevlananın hoşgörü ile hikayeleri mevlanadan hoşgörü hikayeleri Bakın bunu yeni ekledim :) Açlığa sabredersin adı "oruç" olur. Acıya sabredersin adı "metanet" olur. İnsanlara sabredersin adı "hoşgörü" olur. Dileğe sabredersin adı "dua" olur. Duygulara...
  4. Ben Demiştim:)

Ben Demiştim:)

Yanlış yaptıktan sonra en çok duymak istediğimiz cümle...:zonked: Gördün mü bak söylemiştim...:cry:

Sayfayı Paylaş