gebe
  1. gülenyüz

gülenyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aşk dolu cümlelere hapis anlamlarla yüklü sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında gülenyüz tarafından paylaşıldı.

aşk yüklü sözler sitem yüklü sözler hapis sözleri hapis ile ilgili aşk dolu facebook ♥ sen hıc denızın dıbıne baktıgında yesıl ormanı gordun mu? Sakın ımkansız deme; cunku ben senın gozlerıne baktıgımda olulerın bıle sahıt olamadıgı cennetı gordum ♥ sensızlıgı buzlara yazdım; guneste erısın dıye. Hasretı sahıle yazdım; dalgalar gotursun dıye. Adını kalbıme yazdım; bırlıkte gomulsun dıye...
    ♥ ınsanlar gelmelerıyle yalnızlıklarını dagıtanları severler, gıtmelerıyle kendılerını yalnız bırakanlara asık olurlar.
    ♥ ozlemek guzel seydır, ozluyorsa ozlenen. Beklemek guzel seydır, gelecekse beklenen. Sevmek guzel seydır, sevıyorsa sevılen...
    ♥ bıraz buruk bır duygu yuklenırse yuregıne, gozlerın zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız delı gıbı cınlarsa, bılkı bıryerlerde ozlenmıssındır.
    ♥ oyle senden cok uzaklarda degılım, gormesını bılen gozlerın bakısındayım. Belkı sana senden daha yakın bır yerde, carpan kalbının her atısındayım...
    ♥ senı gunde bır kere dusunuyorum, o da 24 saat suruyor...
    ♥ gozlerın nehır, kasların kopru olsa tam ortasından gecerken ıpler kopsa, yanagından suzulup dussem dudagına. Benı opermısın yoksa bır goz yası gıbı sılermısın..
    ♥ senı tanımadan once ben degıldım, senı tanıdıktan sonra bendekı bensızlıgın aslında sensızlık oldugunu anladım...
    ♥ sevgıyı gostereceksın, soylemek yetmez. Sevgı gozlerınde olacak, sozlerın yetmez. Sevgı herseydır, kalbe hapsedılmez. Seveceksın benım gıbı ama yuregın yetmez..
    ♥ bır ınsanın ıdeallerı olmalı, sonsuzluk gıbı bır ınsanın ozlemı olmalı, ozlemle acan cıcekler gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı, o da senın gıbı...
    ♥ en agır ıscı benım. Cunku 24 saat senı dusunuyorum...

aşk dolu cümlelere hapis anlamlarla yüklü sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anlam dolu resimler..

anlam dolu resimler..

anlam dolu sözler anlam dolu yazılar yüklü resimler
  2. Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar; Yıllarca benim peşimden koştunuz, beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız, bir çok kez beni bulduğunuzu zannettiniz, bana sahip olmaya çalıştınız, birbirinize ve kendinize zarar verdiniz, acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet, beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...
  3. Biricik Aşkınıza Aşk Dolu Sözler ve Mesaj Örnekleri

Biricik Aşkınıza Aşk Dolu Sözler ve Mesaj Örnekleri

Aşkıma Aşk Dolu Mesajlar Sevgiliye aşk dolu sözler mesajlar Sevgilinize yollayabileceğiniz sizlerle paylaştığımız en son konu sevgiliye iyi geceler sözleri idi. Bu sayfamızda da yine sevgilinize yollayabileceğiniz Sevgiliye aşk dolu sözler mesajlar ile sizlerleyiz... seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Saklanması güç olan nedir? Ateş ! çünkü gündüz...
  4. acı dolu aşk sözleri arıyorum :/

acı dolu aşk sözleri arıyorum :/

Arkadaşlar moralim çok bozuk. Bana acılı aşk sözleri lazım ne olur yazın, yoksa içimde ki üzüntü beni yiyip bitirecek, belki bu sözlerle facemden paylaşırsam içim soğur :(
  5. 2014 Etkileyici Aşk Dolu Sözler

2014 Etkileyici Aşk Dolu Sözler

2014 etkileyici aşk sözleri, 2014 aşk sözleri, 2014 sevgiliye güzel sözler Duygusal sözlerden oluşan yazılarla sevdiğiniz kişiyi daha çok etkilemek istiyorsanız sizlere 2014 etkileyici edebi aşk sözlerinden oluşan mesajları paylaşıyoruz. Eğer öldüysen, şu anda yıldızlara uzanırsan,yıldızların ışıklarını topla.Taç şeklinde saçlarının arasında sonsuza dek parlasın. Mehtap sularda gümüşten...

Sayfayı Paylaş