gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

*aşk*dört mevsim

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yine bir gece ve yine baş başayım kendimle, işte yine seni bulup kaybettiğim yerdeyim.
    İnsanın bir şeylere karar vermesi ne kadar zor; ya seni içime gömmeli ya da
    artık içimden söküp atmalıyım. Ama her ne olursa olsun susmalıyım. Hangisi daha
    zor, hangisi daha acı? Gerçekten gitmeli miydin, yoksa kalıp yanımda savaşmalı
    mı?… Bir yol arıyorum kendime, bulduğum tüm yollarsa sana çıkıyor…

Kapanmalı artık gözlerim. Sonsuz bir karanlıkta tek başıma yürümeye devam
    etmeliyim… Yürümeliyim ardıma bile bakmadan, yürümeliyim parçalayarak
    değerleri ve sevgileri, yok ederek yaşadığım tüm zamanları…

Nasılda acımasız zaman. Nasıl da yüceltmiştim seni gözümde. Tutup kendi
    ellerimle koymuştum en yükseğe, sonra aaaifle izlemiştim yüceliğini. Ama yine
    ben bitirmeliyim. Tutup kollarından indirmeliyim olduğun yerden. Ya da seni
    ölene kadar yaşatmalıyım içimde….. Ne kadar zor bir karar..

Bir yanım: “Bir daha kimse, hiç kimse onun kadar çok sevilmeyecek”, derken, bir
    yanım sakin, sessiz…

Zaman geçiyor, acım dinmiyor. Kapanmıyor yaralarım.. Tükenirken ben, aklımda bir
    tek sen… Görüyor musun, yine konuşuyorum ama sessizce. Susmayı öğreniyor
    yüreğim..

Ama ben kararımı verdim…

Seninle olduğum zamanları düşünmek bile bana mutlulukların en büyüğünü
    yaşatıyor..
    Seni Seviyorum ve Ölene Kadar Seveceğim…

alıntı

*aşk*dört mevsim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevsim

Mevsim

Görülen mevsimle ilgili hayırlı bir olayı işaret eder
  2. Dört Mevsim...

Dört Mevsim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin??

Hangi mevsimsin?
  4. Av mevsimi

Av mevsimi

av mevsimi mekan av mevsimi çekim mekanları Uzun zamandan sorna bu Filmde Sener Sen´i tekrar Sinema ekranlarinda görmek cok güzel, oyunculuguyle ve tecrübesiyle bu Film sayili kaliteli Filmler arasina girecegine eminim.... Sinemamızın dev isimlerini buluşturan 'Av Mevsimi', bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini beyazperdeye taşıyor. Yılın en...
  5. Av Mevsimi

Av Mevsimi

av mevsiminin sonunda ne oluyor av mevsimi sonunda ne oluyor Son zamanlarda Türk snemasında yüzümüzü güldüren filmler ortaya çıkıyor,Usta oyuncular kaliteli senaryo ve yönetmeninde başarısıyla birlikte artık sinema salonlarında yerli filmlerede rağbet oldukça fazla oluyor.İşte onlardan biri olan ve daha çok yeni vizyona girdiği halde sinemaseverlerden tam not alan "Av Mevsimi"isimli...

Sayfayı Paylaş