gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk Duası Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşk Duası Sözleri Merhaba arkadaşlarım sizden Aşk Duası Sözleri istiyorum cevap verirseniz çok makbule geçer

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşk duası diye bir şey yoktur

Aşk Duası Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :: Aşk Sözleri::~

:: Aşk Sözleri::~

melekle ilgili aşk sözleri melek aşk sözleri edebiyat edebiyat :: Aşk Sözleri::~ ASK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM,KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR,UNUTULMAYACAK KADAR DERIN,UMULMAYACAK KADAR YAKIN,TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR TAKIMDIR... BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN... UZAKLIKLAR KUCUK SEVGILERI YOK EDER BUYUKLERI ISE YUCELTIR TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP ATESI...
  2. Aşk Duası...

Aşk Duası...

Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce Onunla bulusmus olan sen olasin Onunla el ele tutustugumuzda Ikimizin uzerinde Senin elin olsuN Bana öyle gözler göster ki Ben o gözlerden sana bakayim Bana öyle bir sevgili ver ki O gözler...
  3. Elma Duası Aşk İçin

Elma Duası Aşk İçin

kilo vermek icin dua elma duası elam duası elam duasi kilo verme bir adet kırmızı ve tatlı elmaya 41 ayetelkürsi oku bunu sevdigin kişiye yedir aranızdaki tüm sorunlar kalkar alıntı
  4. Güzel Aşk Duası

Güzel Aşk Duası

Aşk Duası Şiir Güzel Aşk Duası Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere aşka dair çok hoş bir şiir sunuyoruz. Bütün aşıklara ve aşk için acı çekenlere, karşılıksız sevenlere, sevdiğini gizleyenlere gelsin. Rabbim Bir insan koy kalbime Ama o insan senin de sevdigin olsun Ve bana öyle bir insan sevdir ki O insanin kalbi Seninle sevisen bir mabed olsun. Beni öyle bir insanla...

Sayfayı Paylaş