gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

aşk engel tanımaz:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: aşk engel tanımaz:)
    ayyyyyyyy çok tatlılar

aşk engel tanımaz:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk sınır tanımaz derler bilirsiniz!

Aşk sınır tanımaz derler bilirsiniz!

Bir gün üniversiteli bir delikanlı,hergün bindiği metroda o kızı görür, saçları altın sarısı,gözleri okyanus mavisi ve hiç açıldığını görmediği dudakları kiraz kırmızısı.Her sabah o trenin hangi vagonuna ve hangi saatte biniceğini hesaplayarak çıkar evinden delikanlı.Aradan aylar geçmiştir ama kız bir kez olsun farketmemiştir delikanlıyı! Üniversiteli aşık her sabah gözlerinin ayarını hiç...
  2. Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı... Aşk ta kadının erkekten yaşça büyük olması bir sorun teşkil eder mi? ... Günümüz de sıkça rastlanan bir olay haline geldi kadının yaşça büyük olduğu ilişkiler... Toplumca kabul görmüş bir yaklaşım; erkek büyük, kadın küçük olmalı.... Ben bu yaklaşımın olduğunu düşünmüyorum....Yaş önemli değil.... Erkek kendisinden büyük biri ile de olabilir, kadın da...Yeter ki...
  3. aşk mesafe tanımaz

aşk mesafe tanımaz

aşk resimleri aşk resmi mesafe tanımaz Aşk Mesafe Tanımaz Günün birinde birisi, karşınıza geçip 'Mesafeler aşkı öldürür' derse buna şiddetle karşı çıkın. Çünkü aşk, dil, din, ırk ve kilometre tanımaz... Ayrı şehirlerde, hatta başka ülkelerde de olsanız bile, 'seviyorsanız' bunun bir engel olmadığını anlarsınız. Bazen aynı anda telefonlara sarılırsınız, bazen de eş zamanlı mesajlar...
  4. aşk engel tanır mı?

aşk engel tanır mı?

melekler sizin fikirlerinize çok ihtiyacım var şu andan bedensel engelli bir erkek arkadaşım var.ve biz ciddi düşünüyoruz onuda çok seviyorum fakat ailem şiddetle karşı çıkıyor neyapacağımı bilmiyorum iki arada kaldım:(

Sayfayı Paylaş