gebe
  1. pırılım

pırılım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

aşk engel tanır mı?

Konu, 'Engelliler dünyası' kısmında pırılım tarafından paylaşıldı.

melekler sizin fikirlerinize çok ihtiyacım var şu andan bedensel engelli bir erkek arkadaşım var.ve biz ciddi düşünüyoruz onuda çok seviyorum fakat ailem şiddetle karşı çıkıyor neyapacağımı bilmiyorum iki arada kaldım:(

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Biz ne dersek diyelim. Aileni sen ikna edersin. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Al aileni karşına, biraz da suni gözyaşı kullan kur cümlelerini, az biraz da drama.. Bu iş tamam derler.!

3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    engellilerin hep söylediği bir cümle var 'yaşadığı sürece herkes bir engelli adayıdır'. yarının ne olucağı ne getireceği belli mi? kimisi doğuştan kimisi de sonradan engelli olan milyonlarcası var.20-30 yıl bacaklarla yaşayıp bir gece sonrasında bacakları olmadan hayatını devam ettiren insan o kadar çok ki bu ve bu tip örneklerde. insanların sanki ölene kadar sağlam yaşıyacaklarmış gibi davranmalarına ve engelli insanları küçük görmelerine sinir oluyorum.

4. pırılım

pırılım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kimsenin engellileri küçümsediği yok meloo engelli bir insanı küçümsesem onunla birarada olmam

5. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    küçük görüyosun demedim zaten yazdığın şeyi okuyup da yorum yaptım. benim o yorumum geneldi.

aşk engel tanır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk engelimdi benim...

aşk engelimdi benim...

aşk resimleri aşk resmi Aşk engelimdi benim! Burkulan yanıma yerleşen yalnızlığına eş, diğer yanımda onmaz bir gelecek… Artık bir gece bu karanlık! Gelme, kendim kendimi avuttum!
  2. Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı...

Aşk engel tanımalı mı... Aşk ta kadının erkekten yaşça büyük olması bir sorun teşkil eder mi? ... Günümüz de sıkça rastlanan bir olay haline geldi kadının yaşça büyük olduğu ilişkiler... Toplumca kabul görmüş bir yaklaşım; erkek büyük, kadın küçük olmalı.... Ben bu yaklaşımın olduğunu düşünmüyorum....Yaş önemli değil.... Erkek kendisinden büyük biri ile de olabilir, kadın da...Yeter ki...

Sayfayı Paylaş