gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Aşk erkekleri APTALLAŞTIRIYOR !!!

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Erkekler güzel bir kadınla bir araya getirilerek ilk tepkileri gözlemlendi... Kendi fikrimde aynen böyle... Aşk bu erkekleri aptallaştırıyor... [​IMG]
    Uzmanlar güzel kadın gören erkekteki değişiklikleri inceledi... Hollanda´da Radboud Üniversitesi´nin araştırmasına göre erkek güzel bir kadınla ilk karşılaşma anında kendini kaybediyor ve birkaç dakika içinde çok sağlıklı düşünemiyor.
    Erkek Salaklaşıyor…
    Bu iddia güzel kadınların erkekleri salaklaştırdığı tezini de doğrulanmış oluyor. Araştırmaya göre kadınlar ise yakışıklı bir erkekle karşılaşsa bile sağlıklı düşünme yetisini kaybetmiyor. Üniversite araştırmayı öğrencileri üzerinde yaptı.
    Erkekler güzel bir kadınla bir araya getirilerek ilk tepkileri gözlemlendi. Güzel bir kadınla birlikte ders çalışan bir erkek dikkatini yeterince toplayamadığından anlamakta zorluk çekiyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    eh doğaldır :D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aramızdaki muthiş farklardan sadece bi tanesi :dil:

Aşk erkekleri APTALLAŞTIRIYOR !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın ve Erkekte Aşk

Kadın ve Erkekte Aşk

. Başından büyük bir aşk geçmemiş her kadın için bu bir eksikliktir; başından büyük bir aşk geçmiş her erkek için ise bu bi fazlalıktır. Erkeğin hayatında belki bir aşka yer vardır. Kadının ise aşkında belki bir hayata... Erkekler deli gibi aşık olurlar, zamanla akıllanırlar. Kadınlar ise Akıllı gibi aşık olurlar, zamanla delilirler. Aşk, kadını ve erkeği farklı etkiler. Aşık olan...
  2. Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz?

Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz?

Zeynep Mansur son kitabı ‘Ben erkek olsaydım’da erkeklere aşk tüyoları veriyor,’incelikten korkmayın’ diyor.Peki siz olsaydınız erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirdiniz? bence en önemli durumlardan biri ilgi göstermek karşındaki insana sevgini hissettireceksn. özel günlerde kücük süprizler yaparak mutlu edebilirsin kadınlar cok kücük seylerden mutlu olabilir bunun formülünü öğreneceksn...
  3. Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri Çoğu kadın, eşinin ya da sevgilisinin ilişkinin ilk günlerinden sonra aşama aşama farklı birine dönüşmesinden şikayet eder. Erkek, kimi zaman hırçın bir aslan, kimi zaman da kafesteki kuş halini alır… Aşk, biraz oyun oynamaya benzer ama bilin ki oyun arkadaşınız olan sevgiliniz ya da eşiniz, ilişkinin başındaki heyecanını ve coşkusunu zamanla yitirecektir. İşte...
  4. Erkek gözüyle Aşk! Röportaj yaptım :)

Erkek gözüyle Aşk! Röportaj yaptım :)

aşk röportaj Gördüğünüz gibi bu röportajı biraz önce yaptım 21.44 1 kasım 2010 pazartesi günüü :) Gerçekci mesajlar görmek istiyoruzdur hepimiz inandırıcı olması icin...birçok erkek aynı dilden konuşurlar. Bende sizin için böyle birşey yapayım dedim. Umarım hoşunuza gider Senin gözünde kro kızlar nasıl oluyor? Erkek gibi,yürüyüşü konuşması argo. Sevgilinin bazı yönleri tarif...
  5. erkek te aşk

erkek te aşk

bir ekek yeter beni bırak artık sevme sevmeye çalışma der ve o akşam hep arkanda dolanıyor bu nedir

Sayfayı Paylaş