gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşk Espirileri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşk Espirileri 2012 **** Merhaba kızlar sizlerden benim için çok önemli olan Aşk Espirilerini yazmanızı bekliyorum. Facede yada msnde kullanılabilir olsun tlflada atabilirim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşk Espirileri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. irenç espiriler

irenç espiriler

irenç espiri irenc espiriler en irenç espiriler irençespiriler espriler piss kokan söre ne denir??? -boksörr.. ***************** adamın birinin kafasına 80 katlı binadan tuğla düşerken tuğlayla adamın kafası arasında 1 karış kala adam ölmüş neden? -adamın aklı 1 karış havadaymış. ***************************** adamın biri maaşını almaya gitmiş ama alamamış neden? -parası yetmemiş...
  3. Aşk Espirileri

Aşk Espirileri

¦ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ¦ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ¦ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ¦ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...
  4. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  5. 2012 Komik Aşk Espirileri

2012 Komik Aşk Espirileri

Komik Aşk Espirileri 2012 2012 Aşk Espirileri kısa Aşkınıza aşkla ilgili komik aşk espirileri yapmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda 2012 yılının en komik ve aşık aşk espirilerini konu alıyoruz Melek'ler:) Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir. Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun. Erkekler neden...

Sayfayı Paylaş