gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ask espirileri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz. ♥ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir
    ♥ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.
    ♥ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!
    ♥ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.
    ♥ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.
    ♥ Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter.
    ♥ Butun kizlar cicek olsun, ari olmazsam namerdim.
    ♥ Şimdiki kizlar artik beyaz yatli prenslerini bekliyorlar.
    ♥ Asik olup izdirap cekecegime, nezle olup burnumu cekerim.
    ♥ Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

ask espirileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. irenç espiriler

irenç espiriler

irenç espiri irenc espiriler en irenç espiriler irençespiriler espriler piss kokan söre ne denir??? -boksörr.. ***************** adamın birinin kafasına 80 katlı binadan tuğla düşerken tuğlayla adamın kafası arasında 1 karış kala adam ölmüş neden? -adamın aklı 1 karış havadaymış. ***************************** adamın biri maaşını almaya gitmiş ama alamamış neden? -parası yetmemiş...
  3. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  4. komik ask espirileri

komik ask espirileri

Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir. Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim. Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla. Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici,...

Sayfayı Paylaş