gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşk Espirileri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

¦ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ¦ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir.

¦ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur.

¦ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga bakiyoruz.

¦ Dokuz kere sev, onuncu olayim, Gercekten sev, sonuncu olayim.

¦ Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir.

¦ Ona kalbimi verdim saklasin diye, salak buzdolabina koymus bozulmasin diye.

¦ Birakip gittin beni... Seni unuttum sanma, zaman alismayi ogretti belki ama unutmayi asla...

¦ Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun.

¦ Dusen bir yaprak gorursen, Beni hatirla sevgilim, Biliyorsun seni ben Sonbaharda sevmistim. Imza: Copcu Riza

¦ Askim seni seviyorum! Ama parayi daha cok... Lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktari!

¦ Sen sen ol, kapi onunde ask yapma! Askin gozu kordur ama konsununki asla!

¦ Erkekler neden evlenemiyecekleri kaninin pesinden kosarlar? Kopeklerin kullanamayacaklari otomobillerin pesinden kosmalari gibi.

¦ Sana sarilmayi o kadar cok seviyorum ki. Cunku o sirada yuzune bakmam gerekmiyor.

¦ Sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.

¦ Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.

¦ Vefasiz sevgilim alzheimer hastasi bile senin kadar cabuk unutmaz pes...

¦ Kalbimde yasiyorsun ama kirani vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kisa zamanda onunla evlenmezsen seni kapi disari edecekmis.

Aşk Espirileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. irenç espiriler

irenç espiriler

irenç espiri irenc espiriler en irenç espiriler irençespiriler espriler piss kokan söre ne denir??? -boksörr.. ***************** adamın birinin kafasına 80 katlı binadan tuğla düşerken tuğlayla adamın kafası arasında 1 karış kala adam ölmüş neden? -adamın aklı 1 karış havadaymış. ***************************** adamın biri maaşını almaya gitmiş ama alamamış neden? -parası yetmemiş...
  3. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...
  4. Aşk Espirileri 2012

Aşk Espirileri 2012

Aşk Espirileri 2012 **** Merhaba kızlar sizlerden benim için çok önemli olan Aşk Espirilerini yazmanızı bekliyorum. Facede yada msnde kullanılabilir olsun tlflada atabilirim :)
  5. 2012 Komik Aşk Espirileri

2012 Komik Aşk Espirileri

Komik Aşk Espirileri 2012 2012 Aşk Espirileri kısa Aşkınıza aşkla ilgili komik aşk espirileri yapmak ister misiniz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda 2012 yılının en komik ve aşık aşk espirilerini konu alıyoruz Melek'ler:) Erkekler belediye otobusu gibidir. Birini kacirirsan bes dakika sonra oburu gelir. Savasma sevis, sevisirken zaten savasiyorsun. Erkekler neden...

Sayfayı Paylaş