gebe
  1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43

Aşk Ey Aşk

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cokk dogruu aşkın bir yanı ac kalmalıı .... doysada ac kalsada aşk bırakan bırakıyorr:cry::cry:....paylaşım için de teşekkürlerr canım güzel olmuşşş aglattın yahu benii....

Aşk Ey Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ey deli aşk......

ey deli aşk......

deli aşk aşk deli gibi aşkın en hali Hani hayattan en koptuğunuz an'lar vardır… Kimseyi duymaz olursunuz, hayatı bile... Herşey bir karmaşa olur... Günler aynı geçer, saatler aynı... Bir şeyin ihtiyacındasınızdır, sizin bile bilmediğiniz... İşte o an'da geldi AŞK... Hani baktığınız da anlarsınız ya; aynı şeyleri düşündüğünüzü, aynı frekans da olduğunuzu ve "O" olduğunu, işte o...
  2. Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

mirkelam ey aşk nerdesin mirkelam hey aşk nerdesin ey akor hey Zor zor işlermiş Zar bir bir gelmiş Tan ağarırken ten ister seni Biz gelince hep burdayız Adı kaybedenler kulübü Tıklım tıklım ağzına kadar dolu Kaybedenler kulübü Dur bekçi hoppa benim bu aldığınız hava Adem döndü sonra Havva'ya hmm ne güzelmiş bu elma Adem bir müddet düşündü sonra Elma deil bu yediğimiz galiba ayvaaaa ayvaaa...
  3. aşk susmaktır ey sevgili!!!!

aşk susmaktır ey sevgili!!!!

aşk susmaktır aşk susmaktır ey sevgili artık sustum ey sevgili bilesin onun güzelliğini iyiliğini tarif etmeye gücün yetmediği an kelmın kalemin sözün tükendiği yerde manayı sessizliğe yükleyip artık sustum bilesin dediğin susup beklemektir Aşk dediğin beklemektir Ey Sevgili! Kays gibi Mecnun olana kadar, Hz. Yakup gibi aydınlığa hasret kalana kadar beklemek bekleye bekleye gözden olmak,...
  4. Ey aşk!..

Ey aşk!..

Nereye baksam “gel beni bul” diye haykırıyor AŞK. Takılıp gidiyorum ardından aşkın sesinin. Ulaşmaya çalışırken o sese, yakalamaya çalışırken; tökezliyorum her defasında ona giden yolda Düşüyorum… Her düşüşten sonra, yamalı bir sevda daha bırakıyorum ardımda. Ve anlıyorum her defasında neden hep kaçtığımı sevdalarımı yaşamaktan… Ve anlıyorum her defasında neden hep yarım...

Sayfayı Paylaş