gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşk görecelidir. kişiye göre anlam kazanır....

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

AşK neden herkes aşkın tartışmasında...demekki kimseden bir anlam kazanamamış. hep karşımızda, yanımızda, içimizde, damarlarımızda..... dahası mı? kalbimizde mi ,beynimizde mi? nerelerde bu aşk. nerde beslenir, nerde çoğalır. masum kalbi mi kullanır yoksa mantık dolu beyni mi. önce ilk bakış.. ya sonra. evet ya sonra...
    evlilik gibi canım cicim ayları, mutluluk, sevgi..
    bir bakmışsın adını duyduğunda titrediğin kişi sanki o değil başkası ve tüm gerçekler ortada. bu kötü yanı tabii.
    aramalar azalır, mesajlar azalır, seni seviyorum demek sıradanlaşır...şır şır şır.
    demekki aşk bu değil. bu kadar da çabuk sönmez. kolaymı cehennemin ateşini söndürmek, aşkta böyle olmalı bence.
    aşkı kötü yanlarıyla anlatmaya bayılıyoruz. sanki her aşk acı dolu..
    öyle sevgiler, aşklar varki şahit olduğum... aşk onu düşündüğünde onunda seni düşünmesi gibi aramak istediğinde aynı anda aramanız gibi birşey.
    iki beden tek ruh.
    belki de aşk sevgi birikimidir..birikir birikir . hani suların dört bir yandan gelerek okyanusu doldurup umman hale getirmesi gibi.. biriktirip sonrada ufuksuz yaptığımız birşey.
    bir de gerçekten ilk görüşte insan aşık olabilir mi yoksa zamana mı ihtiyaç duyar.. şahsen ben aşkımı zamana yaymak isterim. ilk görüş hoşlanışdır benim için. zamanla onu sevgiyle büyütüp aşkımı baki kılmak isterim.. biliyorum sıradan ama anlam katmak elimizde.
    sen nasıl yorumlarsan aşk odur sende. ufak bir dokunuş, belki bekleyiş , belkide özlem.. belkide evlilik.. bilmem hangisi..

Aşk görecelidir. kişiye göre anlam kazanır.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Hakan Yeşilyurt - Aşk Kazanır

Kardelenin beyazı adın dağlara yazılır Kardeşliğin vaktidir, dünya aşka bezenir Gözlerin, gözlerin Çoban yıldızı gibidir Gözlerin ince sızıdır Denizler kurusa bile ( nakarat ) Kutuplar çözülse bile Tarih yeniden yazılır Her zaman aşk kazanır Bir küçük kız çocuğu bebeğine ninni söyler Avucunda evreni tutar, evcilik oynar öylece Gülümser, gülümser Güller açar gül yüzünde Savaş biter yer...
  2. bazen kelimeler biter,sadece bakışlar anlam kazanır!

bazen kelimeler biter,sadece bakışlar anlam kazanır!

bakislarin anlami bakışların anlamları erkeklerin bakışlarının anlamı erkek bakışlarının anlamı
  3. kişiye göre tepkiler :))

kişiye göre tepkiler :))

Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim." Neoklasik tepki: "Şeker kardeşim sıraya geçiver." Realist tepki: "Sıra var." Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz." Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki...
  4. Kişiye Göre Emoluk

Kişiye Göre Emoluk

Kişiye Göre Emoluk Bugünün modern Emo Rock’ının temsilcileri Incubus, Dashboard Confessional, Jimmy Eat World, New Found Glory, Hoobastank, yani MTV’de duyduğumuz ve duyamadığımız grupları tanıyacak ve hangisi Emo Rock, hangisi punk, hangisi ne, öğreneceğiz Ayrıca, geçmişten bugüne, türün nasıl değiştiğini de göreceğiz Hardcore Punk’ın bir uzantısı olarak başlayan ve günümüzde Alternatif...
  5. Kişilere göre tuvaletler :)

Kişilere göre tuvaletler :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş