Aşk görecelidir. kişiye göre anlam kazanır....

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Aşk görecelidir. kişiye göre anlam kazanır....
AşK neden herkes aşkın tartışmasında...demekki kimseden bir anlam kazanamamış. hep karşımızda, yanımızda, içimizde, damarlarımızda.....
dahası mı? kalbimizde mi ,beynimizde mi? nerelerde bu aşk. nerde beslenir, nerde çoğalır. masum kalbi mi kullanır yoksa mantık dolu beyni mi.
önce ilk bakış.. ya sonra. evet ya sonra...
evlilik gibi canım cicim ayları, mutluluk, sevgi..
bir bakmışsın adını duyduğunda titrediğin kişi sanki o değil başkası ve tüm gerçekler ortada. bu kötü yanı tabii.
aramalar azalır, mesajlar azalır, seni seviyorum demek sıradanlaşır...şır şır şır.
demekki aşk bu değil. bu kadar da çabuk sönmez. kolaymı cehennemin ateşini söndürmek, aşkta böyle olmalı bence.
aşkı kötü yanlarıyla anlatmaya bayılıyoruz. sanki her aşk acı dolu..
öyle sevgiler, aşklar varki şahit olduğum... aşk onu düşündüğünde onunda seni düşünmesi gibi aramak istediğinde aynı anda aramanız gibi birşey.
iki beden tek ruh.
belki de aşk sevgi birikimidir..birikir birikir . hani suların dört bir yandan gelerek okyanusu doldurup umman hale getirmesi gibi.. biriktirip sonrada ufuksuz yaptığımız birşey.
bir de gerçekten ilk görüşte insan aşık olabilir mi yoksa zamana mı ihtiyaç duyar.. şahsen ben aşkımı zamana yaymak isterim. ilk görüş hoşlanışdır benim için. zamanla onu sevgiyle büyütüp aşkımı baki kılmak isterim.. biliyorum sıradan ama anlam katmak elimizde.
sen nasıl yorumlarsan aşk odur sende. ufak bir dokunuş, belki bekleyiş , belkide özlem.. belkide evlilik.. bilmem hangisi..

Geri