gebe
  1. asi deniz

asi deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aşk güzel şey olsa gerek

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında asi deniz tarafından paylaşıldı.

aşk güzel şey
    :party:Aşk Dedikleri...

Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir. Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister.
    Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir
    şeyse nedir bu yaşanan somut acılar,güzellikler?
    Aşk hayata karşı işlenilen en doğru suç ortaklığıdır, Aşk hayatın
    tekdüzeliğine, bütün sıradanlığına en soylubaşkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette Aşkı suçlamak, yargılamak, karalamak inkar etmek de asla yakışık olmaz
    Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzden de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne
    olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz.
    Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik,aşkın sırrını da çözerdik herhalde. Ama o zaman da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu. Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortakIığıdır, aşk hayatın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradanIığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yasanılan aşkı suçlamak ,yargılamak, karalamak, inkar etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmesede, acı çekeceğini hissetsede, yarın terkedileceğini bilsede, ailesini karşısına alacağını bilsede taviz vermemeli aşkından, "Seni Seviyorum" diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk iste o zaman aşktır. Ve bunun dogrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işteodur. Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı. Evli olmanız, sevgilinizin olması, bir ayrılığın taze yaralarını kurutmaya calışmanız,bağlılıktan korkmanız, ailenizden çekinmeniz, hatta sevilenin hapse girmesi bile onun hiç mi hiç umrunda değildir. İşte aşk bütün bunlara tek başınıza karşı gelebilme yurekliliğidir, belkide yeni hayata geçebilme yolu...
    Aşkın ne zaman gelebileceği belli olmadığı gibi, ne zaman gideceği de hiç belli değildir. Fazla vakti yoktur onun, uzun süre beklemeye ve bekletilmeye tahammülü de yoktur. Bir başka göze bakmaya, bir başka tene dokunmaya başlaması o kadar da zor değildir...Aşktan değil, onun kaçmasından korkun ve doğruluğuna yanlışlığına bakmadan sonuna kadar savun aşkını. Biliyor musunuz , hayat zaten kocaman bir yalan, bu kadar sahteligin içinde gerçek ve doğru olan tek guzellik AŞK.!!. Lütfen ona haksızlık etmeyin ..
    Aşkına sana aşık olana sahip çık ve onu kaybetme
    "SENİ SEVİYORUM" Demek İçin Geç Kalma ; Sevgiyle Kal ...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aşk güzel şey olsa gerek
    emeğine sağlık çok hoş canım teşekkürler :)

3. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Eline SaGLiK CaNiM..
    BeNCe AsK diye bisey YoK..

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için saol canım emeğine sağlık...

aşk güzel şey olsa gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzellik bu olsa gerek

güzellik bu olsa gerek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşk bu olsa gerek...:(

Aşk bu olsa gerek...:(

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde 180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor; Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla Delikanli : Simdi de bana sikica saril * Kiz delikanliya sikica sarilir...
  3. Gereği Düşünüldü... /... Kutsanmıştır Aşk

Gereği Düşünüldü... /... Kutsanmıştır Aşk

Gereği Düşünüldü... /... Kutsanmıştır Aşk sürgün yeridir aşk yüreğimde, açlığına bile boyun eğdiğim..kapama gözlerini, sesini uzak tutma..sancılarına vedaların düşlerle direniyorum..dilimde bakire bir bekleyiş, gelip bozmanı diliyorum.. dokunamadım sevdanın yanık tenine oysa istemlerin süzgecinden taşar hayat, bilirim hangi yüreğin terk edişlerinde göçebe kaldı özlemler..? sılası...
  4. En güzel aşk duasi bu olsa gerek..

En güzel aşk duasi bu olsa gerek..

AŞKINIZIN EBEDİYETE KADAR SÜRECEĞİNE DAİR SEVDİĞİNİZE BİR SÖZ VERDİNİZMİ ? AŞKINIZI İSPATLAMAK İÇİN EN GÜZEL KELİMELERİ SEÇİN. TIPKI KAYAHAN'ın PARÇASI "BİR YEMİN ETTİMKİ DÖNEMEM"de OLDUĞU GİBİ YEMİNİNİZİ EDİN.... AMA KESİNLİKLEDE GERİ DÖNMEYİN... * BUGÜN OLDUĞU GİBİ, YARINDA, YARINDAN SONRADA, ONDAN SONRAKİ GÜNLERDEDE GÖZLERİMDEKİ YERİNİN DEĞİŞMEYECEĞİNE.. SENİ BİR ÖMÜR...

Sayfayı Paylaş