gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

aşk herşeye rağmen yaşanmalı çünkü romeo ölmeli titanic batmalı ama aşk herşeye rağmen yaşanmalı romeo ölmeli titanic batmalı ama aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır... [​IMG]
    YüzyıLLardır oynanmasına rağmen hiçbir seyirci; Sahneye fırLayıp Romeo'nun zehirLi iksiri içmesine engeL oLmamıştır.
    Sonunda geminin batacağı biLindiği haLde Titanic defaLarca izLenmiştir. Bitecektir korkusuyLa aşktan kaçarsan hayattan hiçbir tat aLamazsın.
    Çünkü: Romeo öLmeLi Titanic batmaLı ama Aşk herşeye rağmen yaşanmaLıdır.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aynen sonuna kadar var gücümle katılıyorum ki ''aşk herşeye rağmen yaşanmalı'' diyorum :)
    Paylaşımın için tşkler Aussie'm :)

Aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Her Şeye Rağmen

Grup Hepsi - Her Şeye Rağmen

Her şey küçük bir yalanla Başladı önce Masum oyunlar Zararsız bakışlar Aşk alışkanlık olunca İhanet kanımda alevlendi Kirlettim her şeyi Yıktım aradaki köprüleri Tek bir an uğruna Yaktım bütün gemileri Yine beni sevebilirmisin Herşeye rağmen Yine benim olabilirmisin Her şeye rağmen Her şeye rağmen Hiç sanmam
  2. Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Ben yağmur sonrası bir eski yaz Sen anılarım en deli özlemim Bak yıldızlar sönüyor Sen sonsuzluğa uzanan sesim Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Gizlendi tenime yorgun hasretin Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Dön bak gözlerime ben hala seninim
  3. Aşk her şeyi affeder mi

Aşk her şeyi affeder mi

"Sex and the City" filmi tek gecelik kaçamağın evliliği bitir bitirmeyeceği sorusunu gündeme getirdi. Ünlüleri ikiye bölen bu soruya Ceyda Düvenci'nin yanıtı ise şöyle oldu: "Duruma göre değişir. Biraz adamı ne kadar seveceğine, onun için nelere katlanabileceğinebiraz da adamın sizi ne kadar sevdiğine, ne kadar mücadele ettiğine bağlıdır." Bergüzar Korel: Bilemiyorum...
  4. Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer

Aslı Güngör - Aşk Her Şeye Değer

aşk herşeye değer notaları aşk herşeye değer Öyle bir rüyaydın ki Sadece bir kez gördüm Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Denedim tutamadım Rüzgarda savrulan bir küldün Aşk her şeye değer Seninle anladım Bin yıl geçse sürer İçimde rüzgarın Aşk herşeye değer Seni seviyorum Sevmek suçsa eğer Kabul ediyorum Öyle bir yalnızlık ki Eşik ediyor hayalin Gözlerin...
  5. Özlem Tekin - aşk her şeyi affedermi

Özlem Tekin - aşk her şeyi affedermi

Özlem Tekin - aşk her şeyi affedermi şarkısının sözlerini de eklerseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş