gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Aşk Her Yaşta Acı Verir:

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

2. Monera

Monera Forum Okuru

Ce: Aşk Her Yaşta Acı Verir:
    ayy koptum ya doğrudur aşk her yaşta:D:DKağan kızarım bak sana nie sevmiyon bu kızı ha?:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Aşk Her Yaşta Acı Verir:

kıyamam yaa bu çok erken aşk acısını tatmış
    ellerine sağlık canım :)

Aşk Her Yaşta Acı Verir: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz Verir misin Aşkım

Söz Verir misin Aşkım

Bugün olduğu gibi yarın da , yarından sonra da, ondan sonraki günlerde de gözlerinde ki yerimin değişmeyeceğine, Beni bir ömür boyu seveceğine... Her bakışında okuduğun o gözleri her zaman yanında göreceğine, en yakın dostun en yakın sırdaşın en yakın arkadaşım olacağına... Sıkıntımın sıkıntın ; üzüntümün üzüntün olacağına... Her kızgın anımı çiçeğe dönüştüreceğine... Her üzgün anımda...
  2. Acı verir sessizlik

Acı verir sessizlik

her hikayenin sonu aynı başlar sonra biter demiştim sana bak eserim oldu kalbin Keşke gelip uyandırsan bu kabustan ne gitsen ne kalsan olmaz hayat sen yoksan bunu haykırmak çok zor sana son çağrım buydu duymak istemedin yeminler yalan ezberledim hepsini Ne senle Ne sensiz acı verir sessizlik bunu anlatmak çok...
  3. aşk her yerde aşk

aşk her yerde aşk

her yerde aşk * Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. * Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... * Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. * Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi...
  4. Aşk Her Yaşta

Aşk Her Yaşta

Aşkın yaşı yoktur derler ve bu resimler bunları çok iyi gösteriyor:):)
  5. Boynunuz Yaşınızı Ele Verir

Boynunuz Yaşınızı Ele Verir

boyun yaşlanması boyun güzelliği için İstediğiniz kadar cildinizi gerdirin, istediğiniz kadar botoks tekniği ile haşır neşir olun, boynunuz her durumda yaşınızı ele verir melekler :) Eğer estetiği bir çare olarak benimsemiyorsanız, zamanında dikkat edeceğiniz bazı noktalar ve egzersizlerle siz de bpyun güzelliğinizi koruyabilir, yaşlanmayı geciktirebilirsiniz :) İşte ipuçları... Yaşı ele...

Sayfayı Paylaş